مهاجرت

وکیل مهاجرت به آمریکا

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

کشور آمریکا که با نام سرزمین فرصت‌ها و آرزوها شناخته می‌شود، همواره بسترساز ارتقا و پیشرفت افراد در زمینه‌های کاری، تحصیلی و … بوده و در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. با توجه به شرایط حال حاضر جهان و افزایش تنش‌ها در روابط میان ایران و ایالات‌متحده، مهاجرت به این کشور با مشکلات و پیچیدگی‌های بسیاری روبه‌رو شده و لزوم بهره‌گیری از وکیل مهاجرت به آمریکا را روشن‌تر ساخته است.

آمریکا

ایالات‌متحده آمریکا یا United Staes of Aerica که به‌اختصار به آن USA می‌گویند، با مساحتی بالغ‌بر ۹ میلیون مترمربع و جمعیت حدودی ۳۲۵ میلیون نفر، یکی از بزرگ‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. آمریکا شامل ۵۰ ایالت، ۵ منطقه خودمختار و یک منطقه فدرال است. پایتخت این کشور شهر بزرگ واشنگتن دی سی بوده و پرجمعیت‌ترین شهر آن نیویورک است.

کشور آمریکا واقع در قاره آمریکا از سمت شمال با کانادا و از سمت جنوب با کشور مکزیک مرز مشترک دارد. این کشور سرسبز و زیبا ازنظر تنوع و گوناگونی زیستی در رتبه ۱۷ جهان قرار دارد و رودخانه می‌سی‌سی‌پی، چهارمین رودخانه بزرگ جهان واقع در آمریکا بوده و نقش بسیار مهمی در مبادلات دریایی داراست.

آمریکا به دلیل قدرت و ثبات بالای سیاسی و اقتصادی به‌عنوان کشور ابرقدرت در دنیا شناخته‌شده و همواره عضوی تعیین‌کننده در مبادلات و معاهده‌های سیاسی و اجتماعی محسوب می‌شود. اقتصاد ایالات‌متحده بر اساس تولید ناخالص داخلی تعبیه‌شده و واحد پولی آن دلار می‌باشد که ارزی تعیین‌کننده در اکثر مبادلات تجاری جهان به شمار می‌رود.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا از سایت ویزانیو

ازاین‌رو اخذ گرین کارت و اقامت آمریکا رویای بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت به یک کشور خارجی را دارند. متقاضیان برای موفقیت در این راه بایستی با مشاور با یک وکیل مهاجرت به آمریکا از شرایط و ضوابط آن آگاه گردند تا بتوانند با آگاهی کامل این رؤیا را به حقیقت مبدل کنند.

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا یکی از استثنایی‌ترین فرصت‌هاست که امروزه به دلیل تغییرات قوانین مهاجرتی از سوی دولت این کشور به سهولت امکان‌پذیر نیست. هرساله مهاجران زیادی از سراسر دنیا از راه‌های قانونی یا غیرقانونی برای مهاجرت به این کشور تلاش می‌کنند که البته بسیاری از آن‌ها با شکست مواجه شده و در پشت مرزها خصوصاً مرز مکزیک با آمریکا سرگردان می‌شوند.

بنابراین یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت به آمریکا در این مسیر پرپیچ‌وخم الزامی است تا افراد از مسائلی مانند روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت، آخرین قوانین و مقررات مهاجرتی آمریکا، شرایط کاری، تحصیلی و زندگی، هزینه زندگی در آمریکا و … به‌طور کامل آگاه شوند.

بررسی روش‌های مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به ایالات‌متحده آمریکا، این کشور ابرقدرت سیاسی و اقتصادی، دارای مزایای بسیار است که ازجمله آن‌ها می‌توان به وجود امکانات پیشرفته تحصیلی، مراکز و مؤسسات برتر آموزشی، فرصت‌های اقتصادی ایده آل، خدمات درمانی و پزشکی عالی و … اشاره کرد. اما شاید مهم‌ترین علت قدرت جاذبه آمریکا برای مهاجران وجود آزادی بیان، حق اعتراض و انتقاد مردم باشد که محیطی امن برای اعتقادات و سلایق مختلف را به ارمغان می‌آورد.

در میان تمام راه‌های موجود برای مهاجرت به آمریکا، به دلیل تصویب قانون منع ورود ایرانیان، تنها راه مهاجرت به این کشور برای هموطنان، مهاجرت تحصیلی است که افراد برای اطلاع از شرایط آن بایستی با وکیل مهاجرت به آمریکا مشاوره نمایند.

 نخستین قدم برای مهاجرت به این کشور بررسی انواع روش‌های مهاجرتی و آگاهی از شرایط و قوانین مربوط به آن‌ها است؛ که این مورد حتماً باید با مشاوره وکیل مهاجرت به آمریکا انجام بپذیرد. روش‌های قانونی مهاجرت به آمریکا به شرح زیر هستند.

 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت خوداشتغالی (مخصوص هنرمندان)

مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل مهاجرت به امریکا چیست؟

اگرچه مهاجرت به کشور آمریکا به‌عنوان سرزمین فرصت‌ها، بسیار موردتوجه قرار دارد اما لزوم بررسی قوانین مهاجرتی این کشور قبل از هر اقدامی ضروری است. مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مجرب و معتبر مهاجرت به ایالات‌متحده آمریکا به شرح زیر می‌باشد.

 • آگاهی به قوانین روز آمریکا
 • اطلاع از وضعیت شرایط اقتصادی و اجتماعی
 • آگاهی از میزان نرخ بیکاری در کشور آمریکا
 • آگاهی از میزان حقوق افراد و نرخ مالیات بر درآمد مشاغل
 • اطلاع از هزینه‌های زندگی مانند هزینه تحصیل، خوردوخوراک، حمل‌ونقل و …

خدمات حقوقی وکیل مهاجرت به امریکا

متقاضیان قبل از هر اقدامی در شروع روند مهاجرت به آمریکا، بایستی از یک وکیل مجرب و آگاه به قوانین روز آمریکا کمک بگیرند. مهم‌ترین نکته یافتن یک موسسه مهاجرتی معتبر است که با بهره‌گیری از وکلای حقوقی و قانونی بهترین مشاوره را ارائه می‌دهند.

معرفی بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

لازم به ذکر است که وکیل مهاجرت به آمریکا بایستی ازنظر دارا بودن پروانه وکالت و مجوز پیگیری حقوق افراد در سطح بین‌الملل اعتبار سنجی شوند. خدمات حقوقی وکیل مهاجرت به امریکا به شرح زیر است.

 • ارائه راهنمایی‌های لازم جهت انتخاب بهترین روش مهاجرت متناسب با شرایط متقاضی
 • بررسی خصوصیات و میزان تمکن مالی افراد به‌منظور مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری
 • بررسی دلایل مهاجرت افراد برای مهاجرت
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص قوانین پذیرش مهاجران در آمریکا
 • ارائه اطلاعات لازم در خصوص شرایط و هزینه‌های زندگی در این کشور

لازم به ذکر است که به دلیل بسته بودن سفارت آمریکا در ایران، متقاضیان مهاجرت به این کشور بایستی اقدامات لازم را در کشور دیگری انجام دهند که ازجمله آن‌ها می‌توان به سفارت آمریکا در دبی، ترکیه و سایر کشورهای همسایه اشاره کرد.

خدمات وکیل مهاجرت به آمریکا در روش لاتاری

همان‌طور که می‌دانید لاتاری نوعی برنامه قرعه‌کشی است که هرساله از سوی ایالات‌متحده با هدف حفظ تنوع نژادی برگزار می‌شود؛ درواقع لاتاری نوعی برنامه مهاجرت به آمریکا و اخذ گرین کارت به شمار می‌رود. ثبت‌نام در لاتاری و برنده شدن در آن تنها بخشی از مسیر سرنوشت‌ساز مهاجرت به آمریکا است؛ درواقع آنچه اهمیت دارد، رسیدن به آمریکا با وجود تنش‌های سیاسی و وضع قوانین سخت‌گیرانه علیه ایرانیان است.

وکیل مهاجرت به آمریکا به شناخت دقیق قوانین و شرایط مهاجرت به این کشور، می‌تواند یاری گر افراد در این مسیر باشد. برای شرکت در لاتاری هم پیشنهاد می‌شود تا از وکیل مهاجرت کمک بگیرید و در صورت موفقیت در قرعه‌کشی تمامی امور را به وی واگذار کنید.

وکیل با تجربه‌ای که دارد تمامی مدارکی که در هر مرحله باید ارائه شود را برای افراد فهرست ساخته و با تسهیل و تسریع پرونده افراد، مقدمان اقامت ایالات‌متحده را برای آن‌ها فراهم خواهد ساخت.

مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت

به‌طورکلی مهاجرت به همه کشورهای جهان از راه‌های مختلف کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری و … امکان‌پذیر است؛ اما شرایط پذیرش مهاجران در آمریکا متفاوت است. پس از قدرت گرفتن دونالد ترامپ بسیاری از قوانین آمریکا تغییر کرد.

یکی از این موارد، مربوط به قانون مهاجرت بود که بسیار پیچیده شده و برای شهروندان برخی کشورها مانند کشور ما تقریباً غیرممکن شد. البته راه مهاجرت تحصیلی به ایالات‌متحده همچنان به روی تمامی کشورها باز است که آن‌هم دارای شرایطی خاص است.

وکیل مهاجرت به آمریکا

به دلیل روابط مخدوش و نا به سامان میان آمریکا و ایران، مهاجرت به آمریکا از ریسک زیادی برخوردار است و احتمال ریجکتی تقاضای مهاجرت افراد بالا است؛ لذا بهتر است با بهره‌گیری از وکیل مهاجرت به آمریکا و دریافت اطلاعات لازم، کشور مقصد دیگری به‌منظور مهاجرت انتخاب شود.

برخی از وکیل های مهاجرت به آمریکا

نام وکیل شهر دفتر وب سایت
Amir M. Farzaneh آمریکا, اکلاهما www.farzaneh.com
Ellen Freeman آمریکا, پنسیلوانیا freemanimmigration.com
Susan J. Hahn آمریکا, فلوریدا susanhahnlaw.com
Camila Palmer آمریکا, کلرادو www.eahimmigration.com
Scott M. Borene آمریکا, مینه‌سوتا www.borene.com
 
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.

سؤالات متداول

آیا مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی امکان‌پذیر است؟

با توجه به راه‌های قانونی و مطمئن برای مهاجرت به آمریکا، مهاجرت از طریق پناهندگی هم در میان برخی افراد طرفدار دارد. طبق قانون پناهندگی میان کشورهای عضو کنوانسیون ژنو، آمریکا نیز تا قبل از روی کار آمدن دونالد ترامپ اقدام به پذیرش پناه‌جویان می‌کرد؛ اما در شرایط حال حاضر پذیرش پناه‌جو در آمریکا تقریباً امکان‌ناپذیر شده است و از ریسک بالای جانی و مالی برخوردار است. در صورت تمایل برای اقدام از این طریق، می‌توانید از وکیل مهاجرت به آمریکا کمک بگیرید.

آیا پس از برنده شدن در لاتاری باید از وکیل مهاجرت به آمریکا یاری بگیریم؟

بله، وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند با دارا بودن اطلاعات کافی از شرایط مهاجرت به این کشور، مقدمات سفر فرد برنده در لاتاری را فراهم کرده و مدارک موردنیاز جهت اخذ ویزا و اقامت را به افراد اطلاع دهند. همچنین برنده لاتاری می‌تواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود نیز اقامت بگیرد که باید در خصوص اطلاع از شرایط آن با وکیل مهاجرت به امریکا مشورت کند.

بهترین راه مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان چیست؟

با توجه به انواع روش‌های مهاجرت به آمریکا و شرایط شخصی افراد مانند میزان تمکن مالی و میزان تحصیلات، بهترین راه مهاجرت به این کشور از طریق کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری است. البته به دلیل تصویب قانون منع ورود ایرانیان در دولت دونالد ترامپ، تنها روش ممکن در حال حاضر، مهاجرت تحصیلی است که آن‌هم دارای شرایط خاصی است و الزام مشاوره با وکیل مهاجرت به آمریکا را واضح‌تر می‌سازد.

آیا برای مهاجرت به آمریکا، یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت الزامی است؟

خیر، اقدام به مهاجرت با بررسی و کسب اطلاعات لازم در خصوص روش‌های مهاجرتی و شرایط خاص آن، به‌صورت فردی نیز امکان‌پذیر است؛ اما یاری‌گرفتن از یک وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند افراد را در مسیر پرپیچ‌وخم مهاجرت یاری کرده و سبب سهولت و تسریع در روند این سفر سرنوشت ساز گردد.

 موسسه مهاجرتی ویزا نیو به دلیل جلوگیری از ایجاد هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات وکیل مهاجرت به آمریکا معذور است. جهت ارتباط با وکیل مهاجرت می‌توانید با مشاورین ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.