شرایط مورد نیاز برای اخذ نمایندگی مهاجرت.

موسسه مهاجرتی ویزا نیو به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات خود اقدام به اخذ نمایندگی مهاجرت از مناطق مختلف کشور نموده است. این موسسه متقاضیان فعال را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط مورد نیاز تایید می نماید، در این راستا شناخت فلسفه کاری و سوابق فعالیت متقاضیان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی

 

 1. – اصل یا فتوکپی برابر با اصل سند یا قولنامه دفتر کار (تجاری-اداری)
 2. – کپی اجاره‎نامه به نام شخص متقاضی با تاریخ اعتبار
 3. – فتوکپی شناسنامه متقاضی و کارت ملی
 4. – تکمیل نمودن فرم درخواست نمایندگی
 5. – رزومه و سوابق کاری فرد متقاضی
 6. – عکس از تمام زوایای دفتر و تجهیزات و نمای بیرونی بعد از عقد قرارداد

امتیازات همکاری با ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با داشتن سالها تجربه در به ثمر رساندن پرونده های مهاجرتی برای کشورهای حوزه شینگن و کانادا یکی از گزینه های مناسب برای افراد علاقمند به فعالیت در این حیطه می باشد، نمایندگان ما از مزایای زیر بهره مند خواهند بود

 1. – اطلاعات کامل مورد نیاز برای همکاری
 2. – آموزش کامل کارمندان نمایندگی برای ارتباط و جذب مشتری
 3. – راه‎اندازی سایت و اپلیکیشن موبایل با نام تجاری خود شما
 4. – ارائه کلاس آموزشی و رفع سوالات و مشکلات
 1. چطور می توانید به ما اعتماد کنید؟

موسسه مهاجرتی ویزا نیو شرکت ثبت شده رسمی در ترکیه و ایران است که مدارک و مستنداتی موجود، قانونی بودن فعالیت و تضمینی بودن کار ما را ارائه میدهد. از طرفی دیگر در قرارداد رسمی که از طرف ما با متقاضیان مهاجرت بسته می‌شود، ذکر می‌شود که در صورتی که کار شما انجام نشود و موفق به اخذ ویزا نشوید، تمامی هزینه های اخذ شده بدون کسر حتی یک ریال به شما بازگردانده می‌شود.

نیاز به آموزش دارم؟

ما در راستای ارائه خدمات شرکت، به ارائه مشاوره آموزشی به صورت تلفنی و حضوری تا رسیدن به نتایج مناسب در خدمت شما سروران گرامی هستیم و تلاش لازم را انجام می دهیم. پس از انعقاد قراداد بین طرفین زیر ساخت آموزش بلافاصله تهیه و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مراحل دریافت نمایندگی

مرحله اول: برای انجام پروسه اخذ نمایندگی مهاجرت لطفا در ابتدا مدارک زیر را ارسال نمائید.

 1.  اسکن سند یا قولنامه دفتر کار (تجاری-اداری) و اگر دفتر را اجاره نموده اید اسکن اجاره‎نامه به نام شخص متقاضی با تاریخ اعتبار
 2.  اسکن کارت ملی و شناسنامه
 3.  اسکن عکس 3*4
 4.  رزومه و سوابق کاری فرد متقاضی (اختیاری)
 5.  عکس از دفتر و تجهیزات و نمای بیرونی (تصاویر در شرایط نوری مناسب و حتی حضور کارمندان باشد که زمانی که در وب سایت قرار می گیرند معرفی بهتری از شما باشد.) 
 6. ارسال اطلاعات محل دفتر برای درج در سایت شامل: 1- شماره های تماس برای مشتریان 2- آدرس 3- لوکیشن دفتر در نقشه گوگل

نکته: فایلهای ارسالی باید همگی کیفیت مناسب داشته باشند و هنگام ارسال به ما جهت جلوگیری از کاهش کیفیت، به صورت فشرده(zip) یا فایل ارسال نمائید

مرحله دوم: بعد از تکمیل مرحله اول، فایل قراداد نمایندگی را که از ما درخواست نمائید که بر اساس مشخصات شما تنظیم و ارسال شود. قرارداد را میتوانید حضوری در دفتر موسسه امضاء نمائید یا قراداد را پرینت بگیرید و از طریق دفاتر محضری آن را امضاء و بعد از تاییدیه محضر به آدرس ما ارسال نمائید.

آدرس ما: تهران، بالاتر از میدان ونک برج نگار طبقه 18 واحد سه – کدپستی 1969833535 – شماره تماس 02188670097

مرحله سوم: بعد از تکمیل مرحله دوم، برای شما طرح مهر نمایندگی و تابلو دفتری ارسال می شود. قیمت های همکاری و آموزش های مورد نیاز برای شما نیز مجدد ارسال می شود. می توانید از خدمات پشتیبانی و آموزش نیز استفاده نمائید.
هر زمان که بستر و شرایط محیا بود میتوانید درخواست وب سایت یا CRM داشته باشید که تهیه و راه اندازی شود و در اختیار شما قرار بگیرد.