مهاجرت

سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا از سال 2004 امکان دسترسی رایگان برای جستجوی کار از میان هزاران موقعیت شغلی در سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر در سراسر کانادا بسته به تخصص و زمینه کاری شما را در اختیار عموم قرار داده است.

کاریابی در کانادا

یکی از راهکارهای یافتن شغل مناسب در کانادا مراجعه به سایت‌های کاریابی حرفه‌ای خصوصی و دولتی است. داشتن سابقه کار و رزومه کاری خوب، امتیازات زیادی را برای دریافت موقعیت شغلی در اختیار قرار داده و شانس شما را افزایش می‌دهد.

پیدا کردن فرصت‌ها و جایگاه‌های شغلی، یکی از مسائل مهم در مهاجرت از نوع کاری است. سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا در حال حاضر دارای بیشترین بازدید سایت شغلی در ایالات‌متحده است و به‌طورکلی 16.36٪ سهم بازار در حوزه‌های کاری را در دست دارند.

این سایت فهرستی از جایگاه‌های شغلی که مدتی است خالی مانده و در صورت درخواست، امکان پذیرش شما بالاست را ارائه داده است. برخی از این موقعیت‌های شغلی عبارت‌اند از:

 • طراح فضای سبز و باغبانی
 • سر‌آشپز غذای ژاپنی سوشی
 • مدرس پیانو
 • آرایشگر
 • تکنسین پنچرگیری و تعویض تایر
 • تعمیر‌کار سقف ساختمان
 • پیتزا پز
 • نصب کننده سیستم تهویه مطبوع
 • آرایشگر حیوانات خانگی
 • خیاط شلوار جین
 • مشاور شغلی
 • مهندس امنیت شبکه
 • تکنسین صدا و تصویر
 • جوشکار
 • تکنسین تعویض روغن
 • تکنسین الکترونیک

به گفته مدیرعامل شرکت ایندید؛ کسب‌وکارهای کوچک مشکل جدی در پیدا کردن افراد ماهر و دارای تخصص دارند. بسیاری از شرکت‌های بدون کارگر ماهر، سود‌دهی نخواهند داشت و در بیشتر موارد، پیدا نکردن کارگران ماهر ضررهای زیادی برای آن‌ها ایجاد خواهد کرد.

سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا بزرگ‌ترین سایت در این زمینه با بیش از 250 میلیون بازدیدکننده منحصربه‌فرد در ماه است. سایت رسمی ایندید با آدرس Indeed.com در بیش از 60 کشور با پوشش 94٪ از تولید ناخالص داخلی جهانی فعالیت می‌کند و به 28 زبان دنیا می‌توان در آن به جستجو کار در کانادا پرداخت. این سایت کاریابی به‌عنوان شبکه‌ای تبلیغاتی، موقعیت مناسبی برای افراد متقاضی مهاجرت از طریق ویزای کاری را فراهم می‌نماید.

کاریابی در کانادا برای ایرانیان

اخذ ویزای کانادا از طریق کاریابی برای ایرانیان، این امکان را فراهم می‌آورد تا راه مهاجرت به کانادا بسیار آسان‌تر شود. برای یافتن کار در کانادا برای ایرانیان، باید یک سری نکات را در نظر داشته باشید که در ادامه آورده شده است.

. تسلط کافی به زبان انگلیسی (توانایی درک مطلب)

. داشتن مهارت و تخصص

. داشتن سابقه کاری (حداقل 3 سال)

. داشتن مدارک دانشگاهی مرتبط یا مدارک فنی و حرفه‌ای

. داشتن رزومه کاری شامل مهارت‌ها و تخصص‌ها (پیشنهاد می‌شود جهت تقویت رزومه برای مهاجرت، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.)

در صورت داشتن هرگونه سؤال درزمینه کاریابی در کانادا و دریافت پیشنهاد کاری (جاب آفر) در این کشور می‌توانید از مشاوره کارشناسان ویزا نیو بهره‌مند شوید.

مهاجرت کاری

یکی از روش‌های مهاجرت به کشوری دیگر، باهدف بهبود شرایط زندگی، استفاده از سطح بالای امکانات رفاهی، پیشرفت درزمینهٔ کاری و دریافت حقوق و مزایای بالا، مهاجرت کاری است. در این روش مهاجرتی، فرد متقاضی با ارسال رزومه کاری، شرح توانمندی‌ها و مهارت‌ها درزمینهٔ تخصص خود برای مشاوران ویزا نیو بنا به تخصص و زمینه کاری‌اش، تقاضای شغل در کانادا می‌کند.

کارگذار رسمی شرکت، با توجه به موقعیت خود و به کمک سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا بنا بر توانمندی‌های ذکرشده فرد در رزومه کاری، برای وی موقعیت شغلی پیدا می‌کند. این موقعیت شغلی به همراه جزئیات حقوق، مزایا و شرایط به فرد متقاضی اعلام می‌گردد.

گرفتن موقعیت شغلی از سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

پس از تائید موقعیت شغلی توسط متقاضی، وی با ویزا نیو قرارداد می‌بندد و وکیل و کارگذار ما در کانادا نیز به‌صورت هم‌زمان با کارفرما ارائه‌دهنده موقعیت شغلی، قرارداد می‌بندد و شرح وظایف شغلی، نمره آیلتس موردنظر و نیازمندی‌ها را به متقاضی مهاجرت اعلام می‌کنند.

پس از گذشت حدود شش ماه از عقد قرارداد، مصاحبه‌ای از طریق اینترنت با کارفرما جهت معارفه و پاره از مذاکرات صورت می‌گیرد، پیشرفت روند کار بررسی می‌گردد و نهایت پس از یک سال از طریق ویزای کاری که از سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا پیداکرده‌اید می‌توانید مهاجرت قانونی خود را انجام دهید.

توجه نمایید ویزا نیو تنها کارگذار رسمی شرکت ایندید در ایران می باشد که توسط وکیل بین المللی عضو کمیساریای عالی حقوق بشر، عضو سازمان جهانی مهاجرت و عضو سازمان پناهجویان کلیه خدمات را انجام خواهد داد.

سایت کاریابی ایندید Indeed

ایندید درواقع یک موتور جستجوگر جایگاه شغلی مربوط به استخدام درزمینهٔ تخصص‌های مختلف در سراسر جهان برای فهرست‌های شغلی است که از اواخر سال 2004 راه‌اندازی شدند، می‌باشد. سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا یکی از شرکت‌های تابعه Recruit Co. Ltd بوده و در آستین، تگزاس و استنفورد، کانکتیکات و شعبه‌های دیگری در سرتاسر جهان همکاری می‌کند.

این سایت لیست مشاغل مختلف از سراسر کانادا و از هزاران وب‌سایت شرکت‌های مختلف را شامل می‌شود.

ویژگی‌های استفاده از سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

جستجوی موقعیت شغلی از طریق وب‌سایت‌های جستجوی کار در کانادا ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

 • سایتی جامع و هوشمند است که همانند موتور جستجو گوگل عمل می‌کند.
 • جستجوی مشاغل به‌صورت رایگان انجام می‌گردد.
 • اعلام موقعیت شغلی پیداشده و جزئیات آن از طریق ایمیل انجام می‌شود.
 • طرف قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌های رسمی و معتبر می‌باشد.
 • برای تمامی تخصص‌ها و مهارت‌ها کار وجود دارد.
 • از طریق اینترنت و از هرجای دنیا که باشید می‌توانید کار پیدا نمایید و نیاز به مراجعه حضوری نمی‌باشد.

سایت‌های کاریابی در سطح بین‌المللی

از سایت‌های کاریابی در سطح بین‌المللی، به‌جز سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا می‌توان به سایت‌های معتبر زیر اشاره کرد:

 • Glassdoor
 • Linkedin
 • Monster
 • Dice
 • ZipRecruiter
 • Inside

سؤالات متداول در مورد سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

برای پیدا کردن کار به‌صورت رایگان می‌توانید مراحل زیر را طی کنید.

 • به سایت کاریابی indeed.com بروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 • جزئیات مربوط به پست شغلی موردنظر خود را وارد کنید.
 • سؤالاتی که مطرح‌شده‌اند را پاسخ دهید.
 • پست شغلی را بررسی کنید.
 • اطلاعات حساب خود را اضافه کنید.

در صفحه حمایت شغلی، روی «ارسال کار بدون حمایت» در قسمت شمت راست‌بر روی «ادامه» کلیک کنید. البته لازم به ذکر است به دلیل تحریم ها رزومه هایی که از ایران ارسال می گردند، نه بررسی و نه تایید می شوند. و نیاز است که این کار حتما توسط کارگذار یا وکیل رسمی انجام شود.

هنگامی‌که قصد آپلود کردن رزومه خود را دارید، می‌توانید از تنظیمات موجود درکنار صفحه، در تنظیمات حریم خصوصی رزومه، از میان دو گزینه عمومی و خصوصی در دسترس، یک گزینه را انتخاب نمایید. این به شما بستگی دارد.

اگر رزومه‌تان عمومی باشد، هر کارفرما که به دنبال استخدام نیرو باشد، می‌تواند رزومه‌تان را بررسی نماید و احتمال جستجو و پیدا کردن موقعیت شغلی نیز وجود دارد. اگر حالت عمومی را انتخاب نمایید نیز می‌توانید فقط برای شغل موردنظری که درخواست دارید، رزومه ارسال نمایید.

کارفرمایان سازمانی و شرکت‌ها از سرتاسر کشور، در سایت کاریابی ایندید کانادا برای نیروی کار درخواست می‌دهند و رزومه‌های ارسالی برای جایگاه شغلی موردنظر را بررسی می‌نمایند. در صورت تمایل به درخواست جایگاه شغلی، علاوه بر ایمیل کارفرما می‌توانید از طریق سایت خود شرکت نیز رزومه را ارسال نمایید.

پس از مشاهده رزومه شما توسط مسئول مربوطه، بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد و در صورت پذیرفته شدن رزومه شما، ایمیلی برای شما ارسال می‌گردد. توجه داشته باشید رزومه‌ای که ارسال می‌کنید، می‌بایست کاملاً صحت داشته و بر اساس توانمندی‌های خودتان باشد؛ زیرا شغلی که پیدا خواهید کرد بر اساس مهارت‌ها و تخصص ذکرشده در رزومه‌تان است.

درصورتی‌که موفق به اخذ موقعیت شغلی شده، قرارداد بسته شود، شما در کانادا مشغول به کار شوید و مشخص گردد رزومه شما صحت ندارد، کارفرما می‌تواند قرارداد را فسخ نماید و به‌تبع مشکلات فراوانی برایتان پیش خواهد آمد.

جستجوی کار در خارج از کانادا را نیز می توانید از طریق سایت کاریابی گلسدور Glassdoor اروپا انجام دهید.

نوشته های مشابه

13 دیدگاه در “سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا

 1. ساینا گفت:

  سلام..ممنون برای اطلاعاتی که قرار دادید …برای هرکاری در کانادا داشتن مدرک آیلتس الزامیه؟.من زبانم عالی نیست ولی متوسط هستم.میخواستم بدونم دانش زبا باید تا چه حد باشه؟ مثلا برای آرایشگری؟

  1. سلام. تعیین نمره آیلتس ای که شما باید بگیرید، بر عهده کارفرمای موقعیت شغلی یافت شده و موقعیت شغلی که قصد شروع به کار در آن را دارید، می‌باشد.
   به طور معمول نمره آیلتس درخواستی می‌بایست 6 یا 6.5 است.

 2. امیراسحاقیان گفت:

  سلام ارشدسازه هستم ۱۷ سال سابقه دارم ۷ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی لیسانس عمران دارای پروانه اشتعال پایه یک نظارت واجرا کاری برای من هست زبان ضعیف هستم فقط

  1. کسری کرمی گفت:

   با سلام
   شما شرایط بسیار خوبی برای مهاجرت کاری دارید.
   جهت مشاوره رایگان و ارسال رزومه خود با ما تماس بگیرید.

 3. جابر پیله کوهی گفت:

  کارشناسی زمین شناسی و ارشد ژئوشیمی دارم. حدود سه ساله توی معادن سرب و روی و مس بعنوان استخراج و اکتشاف کار میکنم. زبانم متوسطه و در حال گذراندن دوره آیلتس هستم. خواستم راهنمایی بگیرم از شما.

  1. فهیمه عزیزالهی گفت:

   سلام وقت بخیر
   به دلیل اینکه مورد مشخصی جهت پرسش در متن شما مشخص نیست به طور کلی میتونم خدمتتون عرض کنم که شرایطتون جهت مهاجرت کاری مطلوب هست در صورت تمایل با مشاورین ما در تماس باشید و رزومتون رو ارسال کنید
   09911149210

 4. محمد گفت:

  سلام
  ارشد مهندسی صنایع دارم، 43سالمه.
  22سال سابقه کار با بیمه تامین اجتماعی دارم. ریس اداره شیفت در نیروگاه برق هستم. زبان ضعیف چگونه می تونم درکانادا شغل پیدا کنم. ممنون

  1. فهیمه عزیزالهی گفت:

   سلام روزبخیر میتونید رزومتون رو جهت بررسی به شماره مشاورین ارسال کنید جهت شغلیابی از سایتهای کاریابی بین المللی
   09911149210

 5. مهناز گفت:

  سلام وقت بخیر من پروفایل درخواست کار در سایتIndeed کامل کردم ولی برای تکمیل پروفایل شماره تماس نیاز هست ک نام ایران در لیست کشورهای کد دار نیست چطوری شماره وارد کنم
  سپاس

 6. حمید ملکی گفت:

  سلام حمید هستم ۳۶ ساله مدرکم دیپلم دارم زبانم هم ضعیفه ۱۲ سال سابقه ای بیمه دارم و ۷سال شرکت خودرو سازی بودم ۵ سال قسمت صافکاری با میله بودم و همه نوع جوشکاری بلدم

  1. 09191065365 گفت:

   شما به عنوان جوشکار و مکانیک خودرو می توانید ویزای جاب آفر دریافت کنید و نیازی به ارائه مدرک آیلتس ندارید.

 7. ناصر فتاحی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ناصر فتاحی هستم۳۵ ساله
  ۵ سال سابقه در سامانه هوشمند سوخت دارم
  کار برق ساختمان
  دوربین مداربسته
  و سیستم های حفاظتی
  جوشکاری
  لوله کشی اب و فاضلاب ساختمان
  مهارت دارم
  یه فنی کارم ‌
  میتونم به کانادا مهاجرت کنم

  1. میلاد بیات گفت:

   سلام وقت بخیر. برای دریافت ویزای کاری شرایطی وجود دارد از جمله اینکه فرد متقاضی باید تحصیلات دانشگاهی یا مدرک فنی حرفه‌ای و ۳ تا ۵ سال در سابقه کاری مرتبط داشته و همچنین سن متقاضی باید کمتر از ۴۵ سال باشد.
   هدف ما در تیم ویزانیو این هست که ویزای کاری شما را در حوزه تخصصی خودتان و کمترین زمان ممکن دریافت کنیم. در صورت تمایل لطفا رزومه خود را از طریق واتساپ با این شماره 09219749832 برای ما ارسال کنید تا از طریق موسسه و وکلای ما مورد بررسی قرار بگیرد تا پیشنهادهای شغلی متناسب را ارسال کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.