وکیل مهاجرت به سوئد

وکیل مهاجرت به سوئد

Immigration lawyer to Sweden

1120 بازدید - منتشر شده توسط محمدحسین صفاریان در تاریخ: ۹۸/۱۰/۲۴ در ۶:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۰۰/۰۸/۰۳ در ۹:۵۵ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۷ دقیقه

افرادی که تمایل دارند به کشور سوئد مهاجرت کنند، با توجه به اینکه ممکن است از قوانین مهاجرتی و تغییرات آن آگاهی نداشته باشند، می‎توانند با گرفتن مشاوره گرفتن از وکیل مهاجرت به سوئد به فرآیند کار مهاجرت خود سرعت ببخشند و از برزو مشکلات احتمالی جلوگیری کنند. وکلای مجرب ویزا نیو با داشتن پرونده‌های موفق متعددی در سرتاسر اروپا و کانادا آماده پذیرش و انجام پرونده‌های مهاجرتی و همچنین ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به متقاضیان هستند. پیشنهاد می‌‎شود جهت اطمینان خاطر برای انجام پروسه مهاجرتی خود، از وکیل مهاجرت کمک بگیرید.

سوئد

کیفیت زندگی در سوئد بسیار بالا است و مردم آن زندگی راحتی را در این کشور دارند. نرخ بیکاری و فقر در این کشور نزدیک به صفر است و اقتصاد آن بر پایه مشارکت مردم استوار است. سوئد در چند سال اخیر جزو بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی بوده است و رشد اقتصادی فوق‌العاده‌ای داشته است.

پس از مشکلات جنگ جهانی دوم کشور سوئد خود را به خوبی جمع کرد. اقتصاد این کشور روند رو به رشدی را در پیش گرفت تا در نهایت به شکوفایی اقتصادی کنونی دست یافت.

تولید ناخالص سوئد در سال ۲۰۰۷ میلادی، ۱۳.۳۰۰ میلیارد دلار بوده که رشد ۶ درصدی آن نسبت به سال پیش را نشان می‌دهد. نرخ بیکاری و فقر در این کشور به نظر می‌رسد چندان بالا نباشد چرا که تورم در این کشور ۵ درصد می‌باشد.

سوئد کشوری مهاجرپذیر است و جزو مقاصد اصلی برای مهاجرت متقاضیان است. این کشور با داشتن ۱۰ میلیون جمعیت بسترهای مناسب برای رفاه را به خوبی دارد. ایرانی‌های زیادی در این کشور در حال تحصیل و کار هستند و از نظر وسعت چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. وجود عدالت و قانون در سوئد موج می‌زند و حجم جرم و جنایت بسیار پایین است.

سوئد یک کشور فوق العاده است که شهر‌های شگفت انگیز زیادی در خود جای داده است. این کشور، از جنگل های متراکم و کوه‌های درخشان تا سواحل و دریاچه‌های زیبایی را در خود جای داده است.

بدون شک سوئد یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است. شهرهای سوئد خیلی متفاوت هستند، بنابراین در بازدید از این کشور، پیشنهاد می‌شود به شهرهای مختلف آن سفر کنید تا از جاذبه‌های دیدنی آن لذت ببرید.

وکیل مهاجرت به سوئد

با تغییرات فراوانی که به‌صورت مداوم در قوانین مهاجرتی کشورها ایجاد می‌شود، در صورتی‌که از آن‌ها آگاهی نداشته باشید، ممکن است در پروسه دریافت ویزا با مشکلاتی مواجه شوید که در نهایت منجر به رد درخواست ویزای شما از طرف سفارت، ممنوعیت ورود، جریمه‌های سنگین گردد. بنابراین مهاجرت موفق به کشوری دیگر نیازمند کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی است.

دانستن اطلاعات ضروری در مورد قوانین مهاجرتی به کشور سوئد، شیوه‌ها، روند درخواست و … بسیار مهم است. ممکن است افراد عادی به دلیل عدم آگاهی، نقص کوچکی در مدارک و پرونده خود داشته باشند یا کاری را اشتباهاً انجام دهند و منجر به اتفاقاتی ناخوشایند حتی ابطال ویزای خود گردند.

وکیل مهاجرت به سوئد با در نظر گرفتن شرایط متقاضی از نظر اجتماعی و اقتصادی، کشور موردنظر برای مهاجرت و همچنین روش مهاجرتی که در نظر دارند، بهترین گزینه پیشنهادی که بیشترین میزان تناسب با شرایط را دارد، به وی پیشنهاد می‌دهد. در ادامه به بررسی انواع روش‌های مهاجرت خواهیم پرداخت.

مجوز کار

یکی از الزامات اصلی وکیل مهاجرت به سوئد، آلمان، کانادا و سایر کشورهای اروپایی، همچنین مؤسسات حقوقی برای فعالیت در حوزه اخذ ویزا، مهاجرت و اخذ اقامت، گرفتن مجوز‌های لازم از شورای قانون‌گذاری و اداره مهاجرت کشور مقصد است.

تمامی کشورها وکلای رسمی و مقیم مهاجرتی دارند که دارای مجوزهای لازم برای فعالیت در امور اخذ ویزا و مهاجرتی هستند. در صورت نداشتن مجوز لازم، هرگونه فعالیت آن‌ها از دیدگاه کشور مقصد در حیطه ویزا و مهاجرت غیرقانونی محسوب می‌گردد.

ویژگی‌های وکیل مهاجرت معتبر

وب‌سایت رسمی یک وکیل مهاجرت به سوئد تا حدود زیادی نشان‌دهنده میزان اعتبار وی باشد. مقدار اطلاعاتی که بر روی وب‌سایت وی قرار دارد، راهنمایی‌هایی که در بخش‌های مختلف سایت قرارگرفته شده، تعداد مراجعه‌کننده‌ها و میزان رضایت‌مندی آن‌ها در کار با آن موسسه و وکیل اشاره مستقیمی به میزان تجربه، مهارت و سوابق موفق درزمینه اخذ ویزا دارد.

می‌توانید از وکیل مهاجرت بخواهید زمینه تماس با افرادی که ویزای آن‌ها با موفقیت اخذشده است را فراهم نماید تا خیال متقاضیان جدید نیز آسوده گردد. در نظر داشته باشید موسسه‌های مهاجرتی و همچنین وکلای مهاجرتی معتبر برای متقاضیان و مراجعه‌کنندگان خود وقت و انرژی موردنیاز را صرف می‌کنند و همیشه در دسترس هستند.

وکیل مهاجرت به سوئد

ارائه برنامه کاری مشخص برای پروسه مهاجرت، پیشروی بر اساس زمان‌‌بندی تعیین‌شده و آشنایی متقاضی با مراحل پیشرفت کار یکی از مواردی است که می‌تواند صحت اعتبار وکیل را تائید کند.

از دیگر ویژگی‌های مطلوبی که وکیل مهاجرت به سوئد و همچنین موسسه‌ای که در آن مشغول فعالیت است، باید داشته باشند، می‌توان به پیگیری مستمر امور مهاجرتی مربوط به متقاضی اشاره کرد.

ویژگی‌های یک وکیل مجرب برای مهاجرت سوئد

ازآنجایی‌که یاری‌گرفتن از وکیل مهاجرت به سوئد در این پروسه سرنوشت‌ساز بسیار ضروری است؛ لذا افراد باید در انتخاب موسسه و وکیل مهاجرت مجرب و آگاه به امور دقت کافی داشته باشند. وکیل مهاجرت با اطلاع از قوانین مهاجرتی روز اروپا و آشنایی با انواع روش‌های مهاجرتی، افراد را در انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی کمک می‌کند.

با توجه به افزایش کلاه‌برداری برخی افراد سودجو در مسیر مهاجرت، انتخاب موسسه و وکیل قانونی و معتبر اهمیت فراوانی دارد. وکیل مهاجرت قانونی باید از نظر پروانه رسمی وکالت، پروانه دادگستری و البته مجوز قانونی پیگیری امور افراد در سطح بین‌الملل، به‌دقت ارزیابی شود. یک وکیل خوب برای مهاجرت به کشوری مانند سوئد، باید از مقررات روز این کشور، مدارک و شرایط لازم برای درخواست انواع ویزا، سفارت سوئد و مواردی ز این قبیل اطلاع و آگاهی کامل داشته باشند. این وکلای مهاجرتی بایستی با علم کافی، ضمن دارا بودن مجوز رسمی، می‌تواند با رفع دلایل ریجکتی درخواست ویزا، موجب تسهیل و تسریع امور افراد گردد.

آیا کاری که وکیل مهاجرت به سوئد انجام می‌دهد را خودمان هم می‌توانیم انجام دهیم؟

ازآنجایی‌که پرسش مطرح‌شده، یک سؤال کلی است، می‌توان گفت پاسخ آن بسته به شرایطی که متقاضی ممکن است داشته باشد، متفاوت خواهد بود. شرایط متقاضی بر اساس موقعیت اجتماعی که وی در کشور مبدأ دارد، میزان توانمندی و مهارت‌هایی که دارد، سطح علم و دانش و همچنین وضعیت اقتصادی تعیین می‌گردد.

اما به‌طورکلی اموری چون آماده‌سازی و ارائه مدارک موردنیاز، پیگیری مداوم امور متقاضی به‌صورت حضوری و تلفنی، راهنمایی متقاضی و ارائه جلسات متعدد مشاوره، آگاه‌سازی متقاضی از قوانین جدید و بروز مهاجرتی و آماده‌سازی فرد برای یک جلسه مصاحبه موفقیت‌آمیز بر عهده وکیل مهاجرت به سوئد و موسسه مهاجرتی هستند که ممکن است فرد عادی نتواند به‌تنهایی از پس آن‌ها برآید.

تشخیص و برطرف کردن نقص‌های پرونده و اتمام پروسه بر اساس زمان‌بندی تعیین‌شده و دریافت ویزا بدون بروز مشکل، از مواردی هستند که متقاضیان ترجیح می‌دهند از وکلای مهاجرتی استفاده کنند.

وکیل مهاجرت به سوئد

مسئولیت‌های یک وکیل مهاجرت به سوئد چیست؟

با توجه به تغییرات مداوم قوانین مهاجرتی در اروپا و خصوصاً کشور سوئد، یاری‌گرفتن از یک وکیل حقوقی معتبر و باتجربه بسیار الزامی است. افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند بایستی در تمامی مراحل اخذ اقامت و شهروندی مانند دریافت انواع ویزا با وکیل حقوقی این کشور مشاوره کنند.

وکیل مهاجرت به سوئد با آگاهی کامل از مقررات اقتصادی و اجتماعی این کشور می‌تواند افراد کم‌تجربه را در اخذ مجوز ثبت شرکت، انواع سرمایه‌گذاری مانند خرید ملک، شرایط دریافت گواهینامه رانندگی سوئد و اجاره ملک یاری کند.

همچنین وکیل حقوقی با دارا بودن اطلاعات کافی درزمینه امور تحصیلی در سوئد متقاضیان را در خصوص نحوه پذیرش دانشگاه‌ها، شرایط اخذ مدارک فنی و یادگیری زبان سوئدی راهنمایی می‌کند.

برخی از وکیل های مهاجرت به سوئد

نام وکیل شهر دفتر وب سایت
Sofia Hassander سوئد, استکهلم www.grossmanyoung.com
Hamid Asli سوئد, استکهلم www.swedlaw.com
Britta M. Kjellin سوئد, استکهلم www.swedlaw.com
توجه داشته باشید که موسسه مهاجرتی ویزانیو هیچکدام از وکلای بالا را تایید و یا نقض نمی کند.

سؤالات متداول

آیا وکیل مهاجرت می‌تواند ویزای کاری جاب آفر را به‌صورت فوری و شش‌ماهه بگیرد؟

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت تا حدودی به امور تسهیل می‌بخشد ولی نمی‌تواند امری غیرممکن را انجام دهد؛ در پروسه دریافت پیشنهاد شغلی حداقل شش ماه زمان نیاز است تا کارفرما بتواند از اداره کار کشور مقصد، مجوز تائید بگیرد تا متقاضی بتواند در آن کشور مشغول به کار شود. بنابراین چنین چیزی ممکن نیست.

هزینه جستجوی کاری که وکیل مهاجرت در سوئد پیدا می‌کند چقدر است؟

کلیه هزینه‌های پرداختی متقاضیان بابت کارهایی که وکیل مهاجرت انجام می‌دهد، اعم از یافتن موقعیت شغلی و سرانجام دریافت ویزای کاری سوئد، برای دریافت مبلغ تماس باید بگیرید.

آیا وکلای مهاجرتی دارای روابطی در سفارت‌ها هستند که می‌توانند به دریافت سریع‌تر ویزا کمک کنند؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که خیر! پرونده متقاضی باید از فیلترهای متعددی عبور کند و بخش‌های متعددی صلاحیت دریافت ویزا برای پرونده را تائید نمایند. یکی از مهم‌ترین این فیلترها مصاحبه با افسر مهاجرت در مصاحبه حضوری است.

چگونه تشخیص دهیم هزینه اعلام‌شده توسط وکیل مهاجرت، بیش‌ازحد نیست؟

با پرس‌وجو از مؤسسات و وکلای مهاجرتی متعدد، می‌توانید در مورد هزینه‌های ثابت و همچنین احتمالی پروسه انجام کار آگاهی لازم را کسب نمایید و سپس نسبت به انتخاب وکیل اقدام نمایید. همچنین می‌‎توانید از وکیل مربوطه بخواهید فهرستی از خدمات و هزینه‌های انجام‌شده را به‌شما ارائه دهد.

 موسسه مهاجرتی ویزا نیو به دلیل جلوگیری از ایجاد هرگونه سوءاستفاده احتمالی، از قرار دادن اطلاعات وکیل مهاجرت به سوئد معذور است. جهت ارتباط با وکیل مهاجرت می‌توانید با مشاورین ویزا نیو تماس حاصل فرمایید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]

  درخواست مشاوره تلفنی مهاجرت

  سوالات مهاجرت خود را از بهترین مشاوران ویزانیو بپرسید.

  6 ديدگاه ها

  • سلام خسته نباشید.بنده
   درزمینه هنر .دکوراسیون داخلی .نجاری.صنعتگری.و…فعالیت دارم.وطراحی هم انجام میدهم.وطرح وایده اختراع صنعتی نیز دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید .برای مهاجرت کدام کشور بهتر است ومدارک چی میخواد. سپاس.

   • سلام. سوئد، دانمارک، کانادا، هلند و نروژ شرایط مطلوبی برای مهاجرت کاری دارند.
    مدارک لازم برای مهاجرت کاری داشتن حداقل سه سال سابقه کار در زمینه تخصص تان، سه سال سابقه بیمه، مدرک زبان (که نمره آن با توجه به نظر کارفرما تعیین می‌شود)، مدرک دانشگاهی و یا مدرک فنی و حرفه‌ای مرتبط با تخصص تان ا مدارک اصلی و موردنیاز هستند.

    • شما دفترتون کجاست
     شیراز دفتر دارید؟
     بنده بیمه دارم
     مدرک جوشکار درب وپنجره درجه یک دارم .
     سابقه کار حدود ۱۰سال
     زبان متوسط

  • سلام من می خواستم با مدرک لیسانس در رشته طراحی لباس به انگلیس مهاجرت کنم ۲۵ سالم هست و مجرد. سابق کار هم دارم. از نظر وکیل شرایط من برای مهاجرت کاری یا ادامه تحصیل در انگلیس مناسبه؟

   • سلام
    بله شرایط شما مناسب است
    می توانید رزومه خود را برای مجموعه ما ارسال کنید تا موقعیت شغلی مناسب شما یافت شود.

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *