immigration lawyer to sweden - وکیل مهاجرت به سوئد

منتشر شده در تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ درساعت ۶:۰۰ قبل از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ در ۵:۲۳ بعد از ظهر

زمان مطالعه: 6 دقیقه

افرادی که تمایل دارند به کشور سوئد مهاجرت کنند، با توجه به اینکه ممکن است از قوانین مهاجرتی و تغییرات آن آگاهی نداشته باشند، می‎توانند با گرفتن مشاوره گرفتن از وکیل مهاجرت به سوئد به فرآیند کار مهاجرت خود سرعت ببخشند و از برزو مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

وکلای مجرب ویزا نیو با داشتن پرونده‌های موفق متعددی در سرتاسر اروپا و کانادا آماده پذیرش و انجام پرونده‌های مهاجرتی و همچنین ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان به متقاضیان هستند. پیشنهاد می‌‎شود جهت اطمینان خاطر برای انجام پروسه مهاجرتی خود، از وکیل مهاجرت کمک بگیرید.

سوئد

کیفیت زندگی در سوئد بسیار بالا است و مردم آن زندگی راحتی را در این کشور دارند. نرخ بیکاری و فقر در این کشور نزدیک به صفر است و اقتصاد آن بر پایه مشارکت مردم استوار است. سوئد در چند سال اخیر جزو بهترین کشورهای اروپایی برای زندگی بوده است و رشد اقتصادی فوق‌العاده‌ای داشته است.

پس از مشکلات جنگ جهانی دوم کشور سوئد خود را به خوبی جمع کرد. اقتصاد این کشور روند رو به رشدی را در پیش گرفت تا در نهایت به شکوفایی اقتصادی کنونی دست یافت.

تولید ناخالص سوئد در سال 2007 میلادی، 13.300 میلیارد دلار بوده که رشد 6 درصدی آن نسبت به سال پیش را نشان می‌دهد. نرخ بیکاری و فقر در این کشور به نظر می‌رسد چندان بالا نباشد چرا که تورم در این کشور 5 درصد می‌باشد.

سوئد کشوری مهاجرپذیر است و جزو مقاصد اصلی برای مهاجرت متقاضیان است. این کشور با داشتن 10 میلیون جمعیت بسترهای مناسب برای رفاه را به خوبی دارد. ایرانی‌های زیادی در این کشور در حال تحصیل و کار هستند و از نظر وسعت چهارمین کشور بزرگ اروپا محسوب می‌شود. وجود عدالت و قانون در سوئد موج می‌زند و حجم جرم و جنایت بسیار پایین است.

سوئد یک کشور فوق العاده است که شهر‌های شگفت انگیز زیادی در خود جای داده است. این کشور، از جنگل های متراکم و کوه‌های درخشان تا سواحل و دریاچه‌های زیبایی را در خود جای داده است.

بدون شک سوئد یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است. شهرهای سوئد خیلی متفاوت هستند، بنابراین در بازدید از این کشور، پیشنهاد می‌شود به شهرهای مختلف آن سفر کنید تا از جاذبه‌های دیدنی آن لذت ببرید.

وکیل مهاجرت به سوئد

با تغییرات فراوانی که به‌صورت مداوم در قوانین مهاجرتی کشورها ایجاد می‌شود، در صورتی‌که از آن‌ها آگاهی نداشته باشید، ممکن است در پروسه دریافت ویزا با مشکلاتی مواجه شوید که در نهایت منجر به رد درخواست ویزای شما از طرف سفارت، ممنوعیت ورود، جریمه‌های سنگین گردد. بنابراین مهاجرت موفق به کشوری دیگر نیازمند کمک گرفتن از یک وکیل مهاجرتی است.

دانستن اطلاعات ضروری در مورد قوانین مهاجرتی به کشور سوئد، شیوه‌ها، روند درخواست و … بسیار مهم است. ممکن است افراد عادی به دلیل عدم آگاهی، نقص کوچکی در مدارک و پرونده خود داشته باشند یا کاری را اشتباهاً انجام دهند و منجر به اتفاقاتی ناخوشایند حتی ابطال ویزای خود گردند.

وکیل مهاجرت به سوئد با در نظر گرفتن شرایط متقاضی از نظر اجتماعی و اقتصادی، کشور موردنظر برای مهاجرت و همچنین روش مهاجرتی که در نظر دارند، بهترین گزینه پیشنهادی که بیشترین میزان تناسب با شرایط را دارد، به وی پیشنهاد می‌دهد. در ادامه به بررسی

مجوز کار

یکی از الزامات اصلی وکیل مهاجرت به سوئد، آلمان، کانادا و سایر کشورهای اروپایی، همچنین مؤسسات حقوقی برای فعالیت در حوزه اخذ ویزا، مهاجرت و اخذ اقامت، گرفتن مجوز‌های لازم از شورای قانون‌گذاری و اداره مهاجرت کشور مقصد است.

تمامی کشورها وکلای رسمی و مقیم مهاجرتی دارند که دارای مجوزهای لازم برای فعالیت در امور اخذ ویزا و مهاجرتی هستند. در صورت نداشتن مجوز لازم، هرگونه فعالیت آن‌ها از دیدگاه کشور مقصد در حیطه ویزا و مهاجرت غیرقانونی محسوب می‌گردد.

ویژگی‌های وکیل مهاجرت معتبر

وب‌سایت رسمی یک وکیل مهاجرت به سوئد تا حدود زیادی نشان‌دهنده میزان اعتبار وی باشد. مقدار اطلاعاتی که بر روی وب‌سایت وی قرار دارد، راهنمایی‌هایی که در بخش‌های مختلف سایت قرارگرفته شده، تعداد مراجعه‌کننده‌ها و میزان رضایت‌مندی آن‌ها در کار با آن موسسه و وکیل اشاره مستقیمی به میزان تجربه، مهارت و سوابق موفق درزمینه اخذ ویزا دارد.

می‌توانید از وکیل مهاجرت بخواهید زمینه تماس با افرادی که ویزای آن‌ها با موفقیت اخذشده است را فراهم نماید تا خیال متقاضیان جدید نیز آسوده گردد. در نظر داشته باشید موسسه‌های مهاجرتی و همچنین وکلای مهاجرتی معتبر برای متقاضیان و مراجعه‌کنندگان خود وقت و انرژی موردنیاز را صرف می‌کنند و همیشه در دسترس هستند.

ارائه برنامه کاری مشخص برای پروسه مهاجرت، پیشروی بر اساس زمان‌‌بندی تعیین‌شده و آشنایی متقاضی با مراحل پیشرفت کار یکی از مواردی است که می‌تواند صحت اعتبار وکیل را تائید کند.

از دیگر ویژگی‌های مطلوبی که وکیل مهاجرت به سوئد و همچنین موسسه‌ای که در آن مشغول فعالیت است، باید داشته باشند، می‌توان به پیگیری مستمر امور مهاجرتی مربوط به متقاضی اشاره کرد.

آیا کاری که وکیل مهاجرت به سوئد انجام می‌دهد را خودمان هم می‌توانیم انجام دهیم؟

ازآنجایی‌که پرسش مطرح‌شده، یک سؤال کلی است، می‌توان گفت پاسخ آن بسته به شرایطی که متقاضی ممکن است داشته باشد، متفاوت خواهد بود. شرایط متقاضی بر اساس موقعیت اجتماعی که وی در کشور مبدأ دارد، میزان توانمندی و مهارت‌هایی که دارد، سطح علم و دانش و همچنین وضعیت اقتصادی تعیین می‌گردد.

اما به‌طورکلی اموری چون آماده‌سازی و ارائه مدارک موردنیاز، پیگیری مداوم امور متقاضی به‌صورت حضوری و تلفنی، راهنمایی متقاضی و ارائه جلسات متعدد مشاوره، آگاه‌سازی متقاضی از قوانین جدید و بروز مهاجرتی و آماده‌سازی فرد برای یک جلسه مصاحبه موفقیت‌آمیز بر عهده وکیل مهاجرت به سوئد و موسسه مهاجرتی هستند که ممکن است فرد عادی نتواند به‌تنهایی از پس آن‌ها برآید.

تشخیص و برطرف کردن نقص‌های پرونده و اتمام پروسه بر اساس زمان‌بندی تعیین‌شده و دریافت ویزا بدون بروز مشکل، از مواردی هستند که متقاضیان ترجیح می‌دهند از وکلای مهاجرتی استفاده کنند.

immigration lawyer to sweden 1 - وکیل مهاجرت به سوئد

سؤالات متداول

آیا وکیل مهاجرت می‌تواند ویزای کاری جاب آفر را به‌صورت فوری و شش‌ماهه بگیرد؟

کمک گرفتن از وکیل مهاجرت تا حدودی به امور تسهیل می‌بخشد ولی نمی‌تواند امری غیرممکن را انجام دهد؛ در پروسه دریافت پیشنهاد شغلی حداقل شش ماه زمان نیاز است تا کارفرما بتواند از اداره کار کشور مقصد، مجوز تائید بگیرد تا متقاضی بتواند در آن کشور مشغول به کار شود. بنابراین چنین چیزی ممکن نیست.

هزینه جستجوی کاری که وکیل مهاجرت در سوئد پیدا می‌کند چقدر است؟

کلیه هزینه‌های پرداختی متقاضیان بابت کارهایی که وکیل مهاجرت انجام می‌دهد، اعم از یافتن موقعیت شغلی و سرانجام دریافت ویزای کاری سوئد، مبلغ 8500 یورو خواهد بود.

آیا وکلای مهاجرتی دارای روابطی در سفارت‌ها هستند که می‌توانند به دریافت سریع‌تر ویزا کمک کنند؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که خیر! پرونده متقاضی باید از فیلترهای متعددی عبور کند و بخش‌های متعددی صلاحیت دریافت ویزا برای پرونده را تائید نمایند. یکی از مهم‌ترین این فیلترها مصاحبه با افسر مهاجرت در مصاحبه حضوری است.

چگونه تشخیص دهیم هزینه اعلام‌شده توسط وکیل مهاجرت، بیش‌ازحد نیست؟

با پرس‌وجو از مؤسسات و وکلای مهاجرتی متعدد، می‌توانید در مورد هزینه‌های ثابت و همچنین احتمالی پروسه انجام کار آگاهی لازم را کسب نمایید و سپس نسبت به انتخاب وکیل اقدام نمایید. همچنین می‌‎توانید از وکیل مربوطه بخواهید فهرستی از خدمات و هزینه‌های انجام‌شده را به‌شما ارائه دهد.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *