متقاضی گرامی موسسه مهاجرتی رهگذرسازان آتی

با سلام و احترام فراوان

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون، پیرو قرارداد شما با مجموعه ما، اطلاعات مربوط به هزینه های تاییدیه ترجمه های مدارک شما از طریق سامانه پیامکی ارسال شده است. لطفا تا تاریخ 1400/03/31 به پرداخت کامل اقدام فرمائید. این مهلت پرداخت برای همه متقاضیان مهاجرت کاری فارغ از شرایط وضعیت پرونده مهاجرتی تا تاریخ فوق الزامی می باشد و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و مسئولیت عدم پرداخت به موقع و کامل این مبلغ با توجه به پیگیری و نظارت شدید وکیل بر عهده خود متقاضی می باشد. در این راستا مجموعه ویزا نیو با توجه به حساسیت وکیل و فورس موضوعی رسیدگی به پرونده ها اقدام به این اطلاع رسانی نموده است.

 

راهنمای پرداخت هزینه ترجمه مدارک

برای پرداخت این هزینه دو روش وجود دارد:

راه حل اول: به صورت حضوری مبلغ لیر نهایی را از روش نقدی با اسکناس لیر یا کارت بانکی با دستگاه پوز در مجموعه ویزانیو پرداخت نمائید. و گواهی پرداخت و تسویه را حضوری تحویل می گیرید. برای مراجعه حضوری باید حتما هماهنگی نمایید و در روز غیر تعطیل و ساعات کاری مجموعه فقط اقدام نمایید. برای هماهنگی هم فقط با شماره خود شرکت تماس بگیرید و با بخش اداری هماهنگی صورت بگیرد.

راه حل دوم: به صورت آنلاین از درگاه بانکی مستقیم خود شرکت که با نام مهندس شوندی فر به آدرس اینترنتی https://idpay.ir/visanewcom است اقدام به پرداخت نمائید. و گواهی پرداخت و تسویه مالی را به صورت آنلاین در واتس آپ تحویل می گیرید و گواهی فیزیکی آن را در آینده از مراجعات بعدی تحویل بگیرید. لطفا از واریز به شماره کارت، حساب، شبا شرکت یا مهندس شوندی فر بدون هماهنگی خودداری کنید. اگر پرداخت کردید رسید پرداخت را به شماره واتس اپ حسابداری 0959664490 ارسال نمایید تا سند پرداخت را برایتان در پاسخ بفرستند.

 

نکات مهم پرداخت از طریق آنلاین

1- به خاطر نوسانات مبلغ لیر لطفا از سایت بن بست به آدرس https://www.bonbast.com مراجعه نمائید و با توجه به تصویر زیر مبلغ تبدیل لیر به تومان را استخراج کنید و در تعداد مدارک خود ضرب نمائید تا مبلغ تومان شما به دست آید. لازم به ذکر است این سایت فیلتر می باشد و اگر فیلترشکن ندارید میتوانید با شرکت تماس بگیرید و استعلام قیمت لیر روز را انجام دهید. مبلغ لیر را باید حتما در همان ساعت پرداخت آنلاین بانکی استخراج کنید. مبلغ SELL مورد تایید است.

 

 

2- بر اساس تجربه دو نکته زیر را باید توجه داشته باشید. که شماره موبایل دارای واتس اپ درج کنید و مبلغ لیری که از سایت بن بست محاسبه و استخراج میکنید را هم وارد کنید. برای پرداخت آنلاین تصویر زیر را مشاهده نمائید.

 

3- بعد از پرداخت اصلا لازم نیست با شرکت تماس بگیرید و پیگیری کنید و نهایتا تا 48 ساعت آینده برای شما رسید ارسال و اطلاع رسانی می شود.

4- خواهشمند هستیم که توجه داشته باشید تاکنون از سوی وکیل اقدامی بر تسویه این مبالغ نشده بود در حالی که باید قبل تر تسویه انجام می شد. اکنون با اقدام عملیاتی وکیل، این موضوع از اختیار شرکت رهگذرسازان آتی و شخص آقای مهندس شوندی فر خارج می باشد و تقاضامند هستیم که در مهلت مقرر با پرداخت به موقع هزینه های تاییدیه های نوتر اقدام فرمائید.

 

با تشکر