residency company registration ecuador - ثبت شرکت در اکوادور

کشور اکوادور همواره یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان شناخته شده است به همین دلیل افراد بسیاری متقاضی اقامت در این کشور هستند، یکی از روش‌های اقامت در این کشور، ثبت شرکت می‌باشد. ثبت شرکت در اکوادور دارای شرایطی می‌باشد که در این مطلب به شرح آن می‌پردازیم.

مراحل ثبت شرکت در اکوادور

 متقاضی ثبت شرکت در کشورهای خارجی از جمله اکوادور ابتدا باید فعالیت شرکت و یک طرح توجیهی اقتصادی ارائه نماید. در طرح توجهی مواردی مانند هزینه‌های سالانه شرکت، میزان سرمایه، نام شرکت، تعداد سهامداران، نوع شرکت و مواردی از این قبیل باید مشخص شده باشد.

یکی از مهم‌ترین موضوعات در مورد ثبت شرکت، مشخص نمودن نام شرکت است که باید جدید و منحصر به فرد باشد، بهتر است از نام‌های مختصر که متناسب با نوع فعالیت شرکت هستند استفاده گردد. از دیگر موارد مهم نیز مشخص نمودن تعداد سهامدارن و میزان سهام هریک از آنها می‌باشد.

در نهایت متقاضی باید فرم‌های درخواست ثبت شرکت را پر نموده و در دفترخانه به ثبت برساند و دولت اکوادور را راضی نماید که شرکت ثبت شده برای این کشور سودآور و پربازده می‌باشد. همچنین باید مکانی برای دایر کردن شرکت اجاره و یا خریداری گردد.

با طی این مراحل به فرد ویزای موقت داده می‌شود که در صورت موفقیت‌آمیز بودن فعالیت شرکت و رعایت تمامی موارد قانونی کشور اکوادور می‌تواند در پایان هر سال آن را تمدید نماید، بعد از گذشت سه سال نیز فرد می‌تواند برای دریافت تابعیت اکوادور درخواست بدهد.

انواع ثبت شرکت در کشور اکوادور

– ثبت شرکت به‌صورت شعبه ( مستقل یا وابسته)

– ثبت شرکت به صورت تضامنی

– ثبت شرکت به صورت سهامی

– ثبت شرکت به صورت دفتر نمایندگی

– ثبت شرکت با مسئولیت محدود

– فعالیت حرفه ای مانند رستوران یا مغازه

residency company registration ecuador 1 - ثبت شرکت در اکوادور

مزایای ثبت شرکت در اکوادور

– داشتن شریک برای ثبت شرکت در این کشور الزامی نیست

– امکان اخذ اقامت برای همسر و فرزندان زیر 18 سال از طریق این روش وجود دارد

– همسر و فرزندان متقاضی از خدمات تحصیلی و رفاهی بهره مند می‌گردند

– تمامی افراد خانواده از حقوق شهروندی اکوادور برخوردار خواهند شد

مشکلات سرمایه‌گذاری و زندگی در اکوادور

سرمایه گذاری در تمامی کشورها با ریسک همراه است و به همین دلیل باید با دقت و توجه بسیار انجام گردد، چه‌بسا فرد با یک اشتباه کوچک ممکن است سرمایه خود را از دست داده و حتی موفق به اخذ اقامت اکوادور نیز نگردد.

یکی از مشکلات مهاجرین در کشور اکوادور ثابت نبودن هزینه‌های زندگی به دلیل وجود نوسانات اقتصادی در این کشور می‌باشد، البته این نکته نیز حائز اهمیت است که شاخصه‌های اقتصادی اکوادور همیشه رو به مثبت می‌باشند.

با شرایط ثبت شرکت در کشور هدف خود بیشتر آشنا شوید:

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در استرالیا

سرمایه گذاری در ترکیه

ثبت شرکت در سوئد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *