registration in germany - ثبت شرکت در آلمان

قانون ثبت شرکت در آلمان به اتباع خارجی این امکان را می‌دهد که در این کشور کسب‌وکار راه‌اندازی و برای مدیریت آن، اقامت آلمان دریافت نمایند. یکی از روش‌های مرسوم راه‌اندازی کسب کار در آلمان، ثبت شرکت می‌باشد.

شرایط ثبت شرکت در آلمان

هرکسی بدون در نظر گرفتن ملیت یا محل زندگی می‌تواند در آلمان به تجارت بپردازد. در آلمان محدودیت قانونی برای سرمایه‌گذاری و تعداد سرمایه‌گذاران وجود ندارد. سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند به‌عنوان شرکت سهامی، شرکا، یا فعالیت تجاری مناسب‌ترین فرم قانونی ثبت شرکت را از طریق دفتر مستقر در آلمان انتخاب کنند. به‌هرحال مراحل ثبت شرکت در کشور آلمان به‌طور کامل مشخص گردیده و بسیار آسان می‌باشد.

به‌طورکلی معیارهای تعیین انتخاب فرم قانونی به کار تعیین‌شده برای سرمایه‌گذاران، مسئولیت و شرایط مالیاتی بستگی دارد. ساختار ابتدایی تمامی شرکت‌ها توسط قانون مشروح شده است که پیش‌بینی‌ها و اطمینان قانونی را بالا می‌برد. قوانین مشابه شامل کارآفرینان خارجی و داخلی می‌شود.

registration in germany 1 - ثبت شرکت در آلمان

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در آلمان

مبلغ مشخصی به‌عنوان حداقل سرمایه‌گذاری برای دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در نظر گرفته نشده است، اما این به معنی عدم نیاز به سرمایه‌گذاری نیست. بلکه یعنی شما باید سرمایه لازم برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود به‌علاوه مخارج یک سال آتی شرکت را داشته باشید.

فرآیند ثبت شرکت در آلمان

یک شرکت برای شروع کار قانونی در آلمان می‌بایست علامت تجاری خود را ثبت کند و همچنین فعالیت بازرگانی خود را در اداره بازرگانی منطقه معرفی نماید. همچنین ثبت‌نام در اتاق بازرگانی به همه کارآفرینان و صاحبان شرکت در آلمان توصیه می‌شود.

هزینه‌های ثبت شرکت در آلمان

  • حقوق دوازده ماه خودتان به‌عنوان مدیر شرکت
  • هزینه اجاره یک سال دفتر
  • حقوق یک سال کارمندان استخدام‌شده
  • هزینه‌های دیگر مانند تبلیغات و …

شرایط تبدیل ویزای ثبت شرکت به اقامت دائم

پس از یک دوره سه‌ساله در صورت موفقیت شرکت راه‌اندازی شده (طبق طرح توجیهی) اقامت موقت به اقامت دائم آلمان (اقامت دائم اروپا) تبدیل خواهد شد. طی این مدت شرکت ثبت‌شده باید بازدهی مالی مناسبی داشته و تمامی مبالغ مالیات و بیمه را پرداخت کرده باشد.

با شرایط ثبت شرکت در کشور هدف خود بیشتر آشنا شوید:

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در اکوادور

ثبت شرکت در سوئد

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *