company registration in the netherlands - ثبت شرکت در هلند

افراد بسیار زیادی متقاضی زندگی در هلند هستند، روش‌های مختلفی برای رسیدن به این هدف قرار دارد که یکی از آن‌ها ثبت شرکت در هلند می‌باشد؛ اما قبل از هرچیز فرد باید میزان سرمایه‌ای که می‌تواند برای ثبت شرکت در نظر بگیرد را مشخص نماید و همچنین تمامی جوانب آن را در نظر داشته باشد.

مزایای ثبت شرکت در هلند

فرد با ثبت شرکت در هلند نه تنها می‌تواند به‌راحتی به کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشد بلکه امکان افتتاح حساب بانکی در هلند و اخذ اقامت برای خود و تمامی اعضای خانواده را نیز خواهد داشت. همچنین پروسه اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در هلند نیز بسیار کوتاه‌تر از روش‌های مانند اخذ ویزای کاری و تحصیلی بوده و این روش نیاز به داشتن مدرک زبان ندارد.

سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در هلند

هلند، مانند سایر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا، در صدد جذب سرمایه‌گذاران خارجی و افراد ثروتمند و باکیفیتی است که قصد اقامت در مرزهای این کشور و مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارند. بیشتر متقاضیان ویزای سرمایه گذاری که از کشورهای خارج اتحادیه اروپا می‌آیند و شرایط خوداشتغالی را دارا هستند، باید حداقل ۳۵۵۶۰$ در هلند سرمایه گذاری کرده و به فعالیت‌های سرمایه گذاری مبادرت ورزند که اساساً در جهت منافع هلند است.

هرچند، به دلیل قواعد منعقده در معاهدات دوستی، شهروندان ایالات متحده آمریکا و ژاپن لازم است که تنها ۵۹۳۹$ در یک کسب و کار هلندی سرمایه گذاری کنند و از شرط سودرسانی اساسی مستثنی هستند.

company registration in the netherlands 1 - ثبت شرکت در هلند

مراحل ثبت شرکت در هلند

قبل از شروع کار بیزینس پلن یا برنامه تجاری بایستی نوشته شود. برای یک نوشتن یک بیزینس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در هلند باید موراد زیر را در نظر گرفت:

  • خلاصه‌ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
  • انتظاراتی که از محصولات و خدمات می‌رود
  • تعیین تیم مدیریت
  • نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در هلند بایستی مشخص گردد.
  • برآوردهای مالی و هزینه‌ها:
  • هزینه ثبت شرکت
  • هزینه نگهداری سالانه شرکت
  • تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت

انواع شرکت ثبتی در هلند

تعدادی از اشخاص حقوقی و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند  وجود دارد که افراد می‌توانند راه‌اندازی کنند. هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند و سرمایه گذاران باید فرم حقوقی کسب و کار را که به بهترین وجه به منافع و نیازهای آن‌ها مناسب است، انتخاب و پر کنند. انواع شرکت‌های ثبتی در هلند عبارتند از:

شرکت با مسئولیت محدود که دارای دو نوع شرکت خصوصی با مسئولیت محدود و شرکت سهامی عام در هلند می‌باشد.

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود در هلند نوعی از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند است که معمولاً برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شرکت نیازی به حداقل سرمایه ثابت ندارد و مسئولیت سهامداران محدود به مبلغ سرمایه‌گذاری شده در سرمایه است.

شرکت سهامی عام در هلند  نوع دیگری از سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور هلند می‌باشد که برای شرکت‌های بزرگ مناسب‌تر است و سرمایه‌گذاری اولیه بیشتر از موارد BV است.

مدت زمان اعتبار ویزای سرمایه گذاری هلند

به‌طور معمول دریافت ویزا از طریق سرمایه گذاری در هلند حدود 5 تا 7 ماه بطول می‌انجامد که اعتبار آن برای اولین بار یک سال است و در مراحل بعدی برای 2 تا 3 سال تمدید می‌گردد. پس از 5 سال اقامت در هلند و در صورتی که فعالیت شرکت موفقیت آمیز بوده باشد فرد می‌تواند برای دریافت پاسپورت هلندی اقدام نماید.

با شرایط ثبت شرکت در کشور هدف خود بیشتر آشنا شوید:

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در اکوادور

ثبت شرکت در سوئد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *