residency tourist ecuador - اقامت توریستی در اکوادور

اکوادور یکی از کشورهای واقع در آمریکای جنوبی می‌باشد و کشورهای کلمبیا، پرو و اقیانوس آرام در همسایگی آن قرار دارند. این کشور هرساله توریست‌های بسیاری را به سمت خود جذب می‌نماید. در این مطلب به بررسی شرایط اقامت توریستی در اکوادور می‎پردازیم.

اقامت توریستی 90 روزه در اکوادور

خوشبختانه ایرانیان برای دریافت اقامت 90 روزه اکوادور نیاز به ارائه ویزا ندارند و تنها با داشتن پاسپورت می‌توانند به‌عنوان توریست در این کشور اقامت داشته باشند. فرد در طی زمان اقامت خود به‌عنوان توریستی اجازه داشتن کار وشغل را ندارد و انجام کار برای توریست غیرقانونی است؛ اگر فردی در طی اقامت توریستی خود مشغول به کار گردد به‌طوری که مأموران این کشور متوجه موضع بشوند وی را جریمه کرده و اجازه اقامتش را باطل خواهند نمود. شرایط مورد نیاز برای این نوع اقامت به شرح زیر می‌باشد:

– داشتن پاسپورت ایرانی با حداقل 6 ماه اعتبار

– ارائه بلیت رفت و برگشت و رزرو هتل به مأموران اکوادور در فرودگاه

– ارائه مدارک اثبات تمکن مالی برای مدت زمان اقامت در این کشور

– ارائه گواهی سوءپیشینه

– ارائه مدارک اثبات هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی

فرد با در دست داشتن مدارک لازم در فرودگاه اکوادور می‌تواند ویزای توریستی با مدت زمان اعتبار 90 روزه دریافت نماید، لازم به ذکر است که اخذ این نوع ویزا در خاک اکوادور نیازمند پرداخت هزینه نمی‌باشد و فرد باید بعد از اتمام مدت زمان مشخص شده به کشور خود بازگردد.

residency tourist ecuador 1 - اقامت توریستی در اکوادور

اعتبار ویزای توریستی کشور اکوادور چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم مدت زمان اقامت توریستی در این کشور 90 روز است که امکان تمدید ان تا یک سال وجود ندارد. در واقع هر فرد تنها یک بار در سال اجازه اقامت به این روش را در اکوادور خواهد داشت.

آیا فرد می‌تواند از اعتبار 90 روزه در طی چند بار رفت و برگشت استفاده نماید؟

پاسخ به این سؤال منفی است. فرد تنها یک‌بار در سال اجازه ورود به خاک اکوادور از این روش را دارد، به عبارتی اگر فرد قبل از اتمام اعتبار ویزا از اکوادور خارج شود اجازه ورود به این کشور را برای بار دوم نخواهد داشت.

با شرایط اقامت توریستی در کشور هدف خود بیشتر آشنا شوید:

اقامت توریستی در آلمان

اقامت توریستی در کانادا

اقامت توریستی در هلند

اقامت توریستی در استرالیا

اقامت توریستی در ترکیه

اقامت توریستی در سوئد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *