یکی از روش‌های اخذ اقامت دائم سایر کشورها ثبت شرکت می‌باشد. با ثبت شرکت به خود فرد و اعضای خانواده وی که شامل همسر و فرزندان هستند اجازه اقامت داده می‌شود و همچنین می‌توانند در کشور مقصد به تحصیل بپردازند، علاوه بر این از تمامی حقوق شهروندی نیز برخوردار می‌گردند. برای اطلاع از شرایط کشورهای مختلف برای اقامت ثبت شرکت و همچنین بهترین کشورها برای ثبت شرکت از مطالب این صفحه استفاده نمایید.

residency company registration england - ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

با توجه به وضعیت اقتصادی، سالانه افراد زیادی برای ثبت شرکت‌های تجاری و غیرتجاری به کشور انگلیس مهاجرت می‌کنند زیرا حمایت عالی دولت این کشور را دارند و همچنین نیاز زیادی به پرداخت هزینه‌های هنگفت برای ثبت شرکت در انگلیس ندارند.

residency company registration spain 1 - ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در اسپانیا

سالانه افراد زیادی برای ثبت شرکت‌های تجاری و غیرتجاری به کشور اسپانیا مهاجرت می‌کنند زیرا حمایت عالی دولت اسپانیا را دارند و همچنین نیاز زیادی به پرداخت هزینه‌های هنگفت برای ثبت شرکت در اسپانیا ندارند.

#ثبت_شرکت_اسپانیا #ثبت_شرکت_ایرانیان #ثبت_شرکت_خارجی #اقامت_اسپانیا #اقتصاد_اسپانیا #ثبت_شرکت_در_اسپانیا #زندگی_اسپانیا #شرایط_اقتصادی_اسپانیا #ثبت_شرکت #مهاجرت_اقامت

residency company registration sweden 1 - ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد

کشور سوئد در زمره کشورهای بسیار پیشرفته از نظر اقتصادی قرار دارد، داشتن اقتصاد قوی، هزینه زندگی مناسب، امنیت بالا و برخی دیگر از ویژگی‌های مناسب سوئد این کشور را به مقصدی مناسب برای متقاضیان مهاجرت تبدیل کرده است. یکی از روش‌های اخذ اقامت سوئد، ثبت شرکت می‌باشد.

#ثبت_شرکت_سوئد #ثبت_شرکت_ایرانیان #ثبت_شرکت_خارجی #اقامت_سوئد #اقتصاد_سوئد #ثبت_شرکت_در_سوئد #زندگی_سوئد #شرایط_اقتصادی_سوئد #ثبت_شرکت #مهاجرت_اقامت

residency company registration ecuador - ثبت شرکت در اکوادور

ثبت شرکت در اکوادور

بهتر است بدانید که دولت اکوادور شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد کرده است تا بتوانند سرمایه گذاری خود را در قالب ثبت شرکت به گونه‎ای مناسب در این کشور انجام دهند.

#ثبت_شرکت_اکوادور #ثبت_شرکت_ایرانیان #ثبت_شرکت_خارجی #اقامت_اکوادور #اقتصاد_اکوادور #ثبت_شرکت_در_اکوادور #زندگی_اکوادور #شرایط_اقتصادی_اکوادور #ثبت_شرکت #مهاجرت_اقامت

residency company registration turkey - ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

افراد غیر ترک می توانند بدون مشارکت داشتن با افراد داخلی ثبت شرکت در ترکیه را انجام دهند. ترکیه مانند کشورهایی همچون امارات نیازی به پرداخت هزینه‎های زیاد به افراد شهروند کشور برای ثبت شرکت در ترکیه را ندارد. تنها موردی که نیاز است این است که شرکت باید حتما حسابدار ترک داشته باشد.

#شرکت_ترکی #ثبت_شرکت_ترکیه #سرمایهگذاری_ترکیه #اقامت_ترکیه #ترکیه_ثبت_شرکت #اقامت #مهاجرت #ترکیه #پاسپورت_ترکیه #تابعیت_ترکیه

Registration in Australia 1 - ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در استرالیا

برای ثبت شرکت در استرالیا فرد باید یک بیزینس پلن و یا طرح کسب و کار به سفارت استرالیا تحویل دهد. در این فرآیند توانایی فرد به عنوان مدیر شرکت بررسی می‌شود. بعد از این مرحله فرد باید نام شرکت خود را تعیین نماید. در نهایت اتاق بازرگانی در استرالیا باید تمامی شرایط بیزینس را تائید نماید.

company registration in the netherlands - ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند

فرد با ثبت شرکت در هلند نه تنها می‌تواند به‌راحتی به کشورهای حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشد بلکه امکان افتتاح حساب بانکی در هلند و اخذ اقامت برای خود و تمامی اعضای خانواده را نیز خواهد داشت.

Company registration in Canada - ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا یکی از بهترین راه‌های مهاجرت برای تجار و سرمایه‌گذاران می‌باشد. روش سرمایه‌گذاری، یکی از گزیده‌ترین روش‌های دست‌یابی به اقامت در این کشور توسعه‌یافته است.

registration in germany - ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

قانون ثبت شرکت در آلمان به اتباع خارجی این امکان را می‌دهد که در این کشور کسب‌وکار راه‌اندازی و برای مدیریت آن، اقامت آلمان دریافت نمایند. یکی از روش‌های مرسوم راه‌اندازی کسب کار در آلمان، ثبت شرکت می‌باشد.


[تعداد: 5    میانگین: 4.8/5]