این روش اقامت که به آن اقامت خود حمایتی نیز گفته می‌شود، به اشخاصی تعلق می‌گیرد که از تمکن مالی خوبی برخوردار بوده و بتوانند ثابت نمایند که بدون داشتن کار و شغل در کشور مورد نظرشان می‌توانند زندگی نمایند. روش‌های مختلفی برای اثبات تمکن مالی برای کشورهای حوزه شنگن و کانادا وجود دارد و رویکرد همه کشورها برای پذیرش متقاضیان از این روش یکسان نیست. بنابراین قبل از هرگونه اقدام بهتر است از شرایط کشورها برای پذیرش مهاجرین از روش تمکن مالی اطلاع داشته باشید.

residency financial ability sweden - اقامت تمکن مالی در اسپانیا

اقامت تمکن مالی در اسپانیا

روش‌های مختلفی برای اخذ اقامت اسپانیا وجود دارد، افرادی که توان مالی مناسبی دارند و می‌توانند بدون داشتن شغل و منبع درآمد در این کشور، زندگی کنند، می‌توانند از روش اقامت تمکن مالی در استرالیا اقدام نمایند.

#تمکن_مالی_اسپانیا #اقامت_تمکن_اسپانیا #اثبات_تمکن_مالی #روش_اقامتی #اقامت_دائم_اسپانیا #اقامت_اسپانیا_دائمی #سوئد #شرایط_اقامت_اسپانیا #مدارک_اقامت_اسپانیا #اسپانیایی_شو

residency financial ability sweden 1 - اقامت تمکن مالی در سوئد

اقامت تمکن مالی در سوئد

در چند سال اخیر اخذ اقامت سوئد از طریق تمکن مالی به دلیل داشتن شرایط آسان و ریسک کم، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. مراحل اخذ اقامت از این روش بسیار ساده است و فرد با داشتن مدارکی مبنی بر داشتن سپرده بانکی، ملک و یا حقوق بازنشستگی می‌تواند در مدت کوتاهی ویزای سوئد را دریافت نماید.

#تمکن_مالی_سوئد #اقامت_تمکن_سوئد #اثبات_تمکن_مالی #روش_اقامتی #اقامت_دائم_سوئد #اقامت_سوئد_دائمی #سوئد #شرایط_اقامت_سوئد #مدارک_اقامت_سوئد #سوئدی_شو

residency financial ability ecuador 1 - اقامت تمکن مالی در اکوادور

اقامت تمکن مالی در اکوادور

برای اخذ اقامت از طریق اثبات تمکن مالی ارائه مدارکی مبنی بر عدم سوء پیشینه و پرینت حساب بانکی که نشان دهد فرد به میزان مورد نظر سرمایه در حساب خود دارد الزامی می‎باشد.

#تمکن_مالی_اکوادور #اقامت_تمکن_اکوادور #اثبات_تمکن_مالی #روش_اقامتی #اقامت_دائم_اکوادور #اقامت_اکوادور_دائمی #اکوادور #شرایط_اقامت_اکوادور #مدارک_اقامت_اکوادور #اکوادوری_شو

residency financial ability turkey - اقامت تمکن مالی در ترکیه

اقامت تمکن مالی در ترکیه

روش اقامت ترکیه از طریق تمکن مالی بیشتر برای افرادی مناسب می‌باشد که بازنشسته هستند و از لحاظ مالی مشکلی ندارند و نیاز به کار ندارند و صرفاً برای مهاجرت موقت قصد داشتن اقامت طولانی مدت کشوری اروپایی را دارند.

#تمکن_مالی_ترکیه #اقامت_ترکیه #ترکیه_تمکن_مالی #مهاجرت_ترکیه #اقامت_تمکن_مالی #ترکیه #اقامت_تمکن_مالی_ترکیه #ترکیه_پاسپورت #ترکیه_شهروندی

Resettlement in Australia - اقامت تمکن مالی در استرالیا

اقامت تمکن مالی در استرالیا

اقامت تمکن مالی به افرادی تعلق می‌گیرد که بتوانند اثبات کنند برای زندگی در کشور استرالیا نیاز به داشتن درآمد از داخل این کشور ندارند. در این روش متقاضیان با اثبات تمکن مالی می‌توانند برای همسر و فرزندانشان هم اقامت بگیرند.

accommodation in the netherlands - اقامت تمکن مالی در هلند

اقامت تمکن مالی در هلند

اخذ اقامت تمکن مالی در هلند در سال های اخیر مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است زیرا این روش از شرایط آسان تر و داشتن ریسک کمتر در مقایسه با سایر روش های اخذ اقامت هلند برخوردار است.

resettlement in canada - اقامت تمکن مالی در کانادا

اقامت تمکن مالی در کانادا

برای دریافت اقامت تمکن مالی در کانادا متقاضی باید بتواند ثابت کند که توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی در کانادا را بدون داشتن منبع درآمد در این کشور دارد و می‌تواند بدون داشتن کار و شغل در این کشور زندگی نماید.

accommodation in germany - اقامت تمکن مالی در آلمان

اقامت تمکن مالی در آلمان

اقامت از طریق تمکن مالی در آلمان یکی از انواع اقامت‌ها می‌باشد با این تفاوت که افرادی که از روش اقامت از طریق تمکن مالی در آلمان اقدام می‌نمایند به‌طورمعمول اجازه کار در این کشور را نخواهند داشت.


[تعداد: 2    میانگین: 5/5]