اقامت ازدواجی در عین پیچیدگی‌هایی که دارد یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت می‌باشد، در کشورهایی مانند آلمان، کانادا، امریکا، انگلیس و اتریش قوانین مربوط به اقامت از طریق ازدواج به‌صورت کامل و شفاف تنظیم شده است. مواردی مانند اینکه تحت چه شرایطی به شخص اقامت دائم از طریق ازدواج داده می‌شود و اینکه بعد از چه مدت می‌تواند پاسپورت کشور مورد نظر را دریافت نماید در کشورهای مختلف تفاوت‌های جزئی باهم دارد. برای افزایش آگاهی متقاضیان در مورد شرایط و قوانین ازدواج در هر کشور و اخذ اقامت از این طریق، مقاله‌ای را به هر کشور اختصاص داده‌ایم.

residency marriage spain 1 - ازدواج در اسپانیا

ازدواج در اسپانیا

شهروندان خارجی از طریق ازدواج با یکی از اتباع اسپانیا، می‌توانند اجازه اقامت و همچنین حقوق شهروندی اسپانیا را دریافت نمایند، یکی از حقوقی که از طریق ازدواج در یکی از کشورهای اروپایی، از طریق همسر به فرد خارجی منتقل می‌شود، اجازه رفت و آمد بدون ویزا به کشورهای اروپایی می‌باشد.

#ازدواج_اسپانیا #اقامت_اسپانیا #ازدواج_در_اسپانیا #اقامت_ازدواجی_اسپانیا #ازدواج_در_اسپانیا #تابعیت_اسپانیا # اتباع_اسپانیا#مهاجرت_اقامت

residency marriage sweden - ازدواج در سوئد

ازدواج در سوئد

یکی از متداول‌ترین انواع مختلف مهاجرت, مهاجرت از طریق ازدواج می‌باشد که طبق قوانین مهاجرتی, سوئد نیز مشمول این امر می‌باشد. کارشناسان و مشاورین ما در موسسه مهاجرتی ویزا نیو بر اساس شرایط شما، روش‌ها و گزینه‌های مناسب برای اخذ شهروندی و تابعیت در سوئد را ارائه خواهند داد.

#ازدواج_سوئد #اقامت_سوئد #ازدواج_در_سوئد #اقامت_ازدواجی_سوئد #ازدواج_در_سوئد #تابعیت_سوئد # اتباع_سوئد #مهاجرت_اقامت

residency marriage ecuador - ازدواج در اکوادور

ازدواج در اکوادور

روش‌های گوناگونی اخذ اقامت و تابعیت اکوادور وجود دارد که یکی از آنها، ازدواج با یکی از اتباع این کشور می‌باشد. فرد با ازدواج با یک تبعه اکوادوری و اثبات آن به سفارت، می‌تواند ویزای اکوادور را دریافت کرده و در این کشور زندگی کند.

#ازدواج_اکوادور #اقامت_اکوادور #ازدواج_در_اکوادور #اقامت_ازدواجی_اکوادور #ازدواج_در_اکوادور #تابعیت_اکوادور # اتباع_اکوادور #مهاجرت_اقامت

Marriage in turkey - ازدواج در ترکیه

ازدواج در ترکیه

زوجین، هنگام ازدواج در کشور ترکیه، سند ازدواج بین المللی دریافت میکنند و مزیت دیگر آن برای افرادی که علاوه بر نفس ازدواج در پی دریافت اقامت دائم ترکیه نیز هستند، ساده و سریع بودن مراحل ازدواج در این کشور و البته عدم نیاز به ویزا است که تا حد زیادی فرایند کار را تسهیل میکند.

#ازدواج_ترکیه #ترکیه_ازدواج #اقامت_ترکیه #شرایط_ازدواج_ترکیه #ازدواج_در_ترکیه #اقامت_ازدواجی #اقامت_ازدواجی_ترکیه #مهاجرت #ترکیه

Marriage in Australia - ازدواج در استرالیا

ازدواج در استرالیا

یکی از راه‌های اخذ اقامت استرالیا دریافت ویزای ازدواج و یا ویزای نامزدی این کشور است. این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که نامزد یا همسرشان تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد.

Marriage in the Netherlands - ازدواج در هلند

ازدواج در هلند

مهاجرت از طریق ازدواج یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت کشورهایی است که مهاجرپذیر نیستند. اگر به دنبال کسب اطلاعات در مورد اقامت از طریق ازدواج در هلند هستید با ما همراه باشید.

Marriage in Canada - ازدواج در کانادا

ازدواج در کانادا

پروسه اخذ اقامت از طریق ازدواج در کانادا نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی کمتر طول می‌کشد و همچنین به دلیل استقبال دولت کانادا نسبت به پذیرش افراد از این طریق، روش اقامت از طریق ازدواج طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

german accommodation through marriage - ازدواج در آلمان

ازدواج در آلمان

از راه‎های مختلفی می‎توان اقامت آلمان را به دست آورد؛ یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان، اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج است که در این مطلب به بررسی تمامی جوانب ازدواج در آلمان پرداخته ایم.


[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]