اقامت تحصیلی یکی از روش‌های اقامت در کشورهای دیگر است که در بین ایرانیان از طرفداران بسیاری برخوردار می‌باشد. انتخاب مکانی برای تحصیل در خارج از کشور ممکن است بزرگ‌ترین تصمیم زندگی شما باشد. از این رو، هر چیزی مرتبط به این تصمیم، باید به‌صورت جدی مورد بررسی قرار گیرد. اگر از متقاضیان تحصیل در کشورهای حوزه شنگن و کانادا هستید، برای کسب اطلاعات با ما همراه باشید.

Study in Ecuador - تحصیل در اکوادور

تحصیل در اکوادور

دانشگاه‌های کشور اکوادور امتحان ورودی و کنکور ندارند و مدارک آنها مورد تائید وزارت علوم ایالات متحده امریکا و اتحادیه اروپا است . دانشگاه‌های اکوادور اکثراً خصوصی هستند و از این جهت شهریه دارند و رایگان نیستند .

#تحصیل_اکوادور #دانشگاه_اکوادور #تحصیل_در_اکوادور #هزینه_تحصیل_اکوادور #شرایط_تحصیل_اکوادور #اقامت_اکوادور #ویزای_تحصیلی_اکوادور #هزینه_اکوادور #تحصیل_رایگان_اکوادور #تحصیل_رایگان

residency study turkey - تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

شرایط تحصیل در ترکیه بر اساس قوانینی که دولت ترکیه تصویب کرده است، می‌باشد. تمامی دانشگاه‌های کشور ترکیه می‌توانند با گرفتن مجوز از وزارت علوم و تأییدیه آن‌ها اقدام به پذیرش دانشجویان خارجی کنند. همچنین سهمیه‌ای که به دانشجویان خارجی تعلق می‌گیرد نیز توسط مؤسسات عالی مورد بحث قرار گرفته و در دفترچه‌ی راهنما ذکر شده است.

#تحصیل_ترکیه #دانشگاه_ترکیه #تحصیل_در_ترکیه #هزینه_تحصیل_ترکیه #شرایط_تحصیل_ترکیه #اقامت_ترکیه#ویزای_تحصیلی_ترکیه #هزینه_ترکیه #تحصیل_رایگان_ترکیه #تحصیل_رایگان

Study in australia - تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا

افراد می‌توانند با توجه به مدرک تحصیلی و سوابق خود برای اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا اقدام نمایند. ولی تمامی این موارد مستلزم داشتن مدرک زبان و محدودیت سنی برای اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا یکی دیگر از شرایط خاص اخذ بورسیه است.

Study in the Netherlands - تحصیل در هلند

تحصیل در هلند

امروزه کشورهای اروپایی علی الخصوص هلند مقصد و انتخاب بسیاری از دانشجویان ایرانی بوده و هر روزه متقاضیان بسیاری تمایل دارند برای ادامه تحصیل به کشور هلند رفته و در آنجا تحصیل کنند. تحصیل در هلند یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه ها برای اخذ اقامت این کشور می باشد.

study in canada - تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا یکی از روش‌های اخذ اقامت کانادا می‌باشد که از طرفداران زیادی بین دانش آموزان و دانشجویان برخوردار است. در این مطلب به بررسی این روش می‌پردازیم.

germany through study 1 - تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان

مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تحصیل یکی از روش‎های مطمئن برای دریافت اقامت کشورهای حوزه شنگن و کانادا می‌باشد که باید با دقت بسیار زیادی انجام گردد. تمامی اطلاعات مورد نیاز را در لینک زیر بخوانید.


[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]