اقامت توریستی آسان‌ترین روش اقامت در کشورهای حوزه شنگن و کانادا محسوب می‌شود. با داشتن این اقامت فرد می‌تواند تا تاریخ انقضای آن در کشور مورد نظرش اقامت داشته باشد. فرد در طول مدت اقامت توریستی اجازه کار و تحصیل نخواهد داشت ولی در برخی از کشورها امکان افتتاح حساب بانکی و به نام کردن امتیاز آب و برق و اینترنت برایشان وجود دارد. مطالب این صفحه به بررسی اقامت توریستی در کشورهای مختلف اختصاص یافته است.

residency tourist england - اقامت توریستی در انگلیس

اقامت توریستی در انگلیس

آخرین اطلاعات در مورد شرایط دریافت اقامت توریستی در انگلیس ، مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی بهمراه مدت زمان اعتبار را از ما بخواهید.

residency tourist spain - اقامت توریستی در اسپانیا

اقامت توریستی در اسپانیا

جهت تقاضای ویزای اسپانیا، حضور متقاضی الزامی است و مصاحبه صورت می‌گیرد. برای دریافت فرم تقاضای روادید و تعیین وقت مصاحبه، باید به دفتر کنسولی سفارت اسپانیا در تهران مراجعه کنید و امکان تعیین وقت از طریق تلفن وجود ندارد.

#توریستی_اسپانیا #توریست_اسپانیا #اقامت_توریستی_اسپانیا #اقامت_اسپانیا #توریستی_در_اسپانیا #سفر_به_اسپانیا #سفر_اسپانیا #اسپانیاگردی #اقامت_کوتاه_اسپانیا #اقامت #توریست #توریستی

residency tourist sweden - اقامت توریستی در سوئد

اقامت توریستی در سوئد

سوئد کشوری زیباست که در مرکز شبه‌جزیره اسکاندیناوی قرار دارد؛ این کشور با مساحتی به‌اندازه چهارصد و چهل نه هزار کیلومتر مربع، بزرگ‌ترین کشور در اتحادیه اروپا و یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اسکاندیناوی می‌باشد. جذابیت‌های کشور سوئد موجب گشته که سالیانه افراد بسیاری این کشور را مقصد گردشگری خود قرار دهند.

#توریستی_سوئد #توریست_سوئد #اقامت_توریستی_سوئد #اقامت_سوئد #توریستی_در_سوئد #سفر_به_سوئد #سفر_سوئد #سوئدگردی #اقامت_کوتاه_سوئد #اقامت #توریست #توریستی

residency tourist ecuador - اقامت توریستی در اکوادور

اقامت توریستی در اکوادور

اکوادور یکی از کشورهای واقع در آمریکای جنوبی می‌باشد و کشورهای کلمبیا، پرو و اقیانوس آرام در همسایگی آن قرار دارند. این کشور هرساله توریست‌های بسیاری را به سمت خود جذب می‌نماید.

#توریستی_اکوادور #توریست_اکوادور #اقامت_توریستی_اکوادور #اقامت_اکوادور #توریستی_در_اکوادور #سفر_به_اکوادور #سفر_اکوادور #اکوادورگردی #اقامت_کوتاه_اکوادور #اقامت #توریست #توریستی

Tourist stay in Turkey - اقامت توریستی در ترکیه

اقامت توریستی در ترکیه

درصورتی که خواهان ماندن بیش از ۳ ماه، ۶ ماه در ترکیه بمانید، باید ویزای ۶ ماهه درخواست دهید. با این نوع ویزا اجازه خرید و فروش، کار یا تحصیل را ندارید. ولی با اجاره‌ی یک‌منزل مسکونی و تائید اجاره‌نامه آن توسط یکی از دفاتر ثبت اسناد ترکیه، امکان اخذ اقامت ۱ ساله نیز وجود دارد.

#توریستی_ترکیه #ترکیه_توریست #توریست_ترکیه #سفر_ترکیه #ترکیه_مسافرت #اقامت_توریستی_ترکیه #اقامت_ترکیه #مهاجرت_ترکیه #اقامت #توریست #توریستی #ترکیه_گردی #ترکیهگردی

Tourist stay in Australia 1 - اقامت توریستی در استرالیا

اقامت توریستی در استرالیا

ویزای توریستی استرالیا به مدت سه ماه به فرد اجازه می‌دهد که این کشور اقامت داشته باشد اما نمی‌تواند در این مدت به کار یا تحصیل بپردازد. دارندگان این ویزا مجاز به شرکت در دوره‌های آموزشی بیش از سه ماه نیستند.

Tourist stay in the Netherlands 1 - اقامت توریستی در هلند

اقامت توریستی در هلند

ویزای توریستی هلند برای افرادی که به قصد گردش و مسافرت به هلند را دارند صادر می‌گردد. انجام مراحل و صدور این نوع ویزا حدوداً 20 روز طول می‌کشد و فرد با در دست داشتن آن می‌تواند به مدت 3 ماه در این کشور اقامت داشته باشد.

Tourist stay in Canada - اقامت توریستی در کانادا

اقامت توریستی در کانادا

اخذ ویزای توریستی کانادا به فرد این اجازه را می‌دهد که تا مدت‌زمان معینی در این کشور اقامت داشته باشد ولی این فرد اجازه داشتن شغل را در مدت‌زمان اقامت خود نخواهد داشت؛ اما چگونه می‌توان اقامت توریستی را به اقامت دائم تبدیل نمود؟

tourist stay in germany - اقامت توریستی در آلمان

اقامت توریستی در آلمان

ویزای توریستی آلمان تا ۹۰ روز معتبر است و در طول اقامت درکشور آلمان ، به شما اجازه تحصیل و کار داده نخواهد شد. بنابراین اگر قصد تحصیل یا کار در آلمان را دارید باید درخواست ویزای کار یا تحصیل کنید.


[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]