از جمله راه‌های مهاجرت و اقامت در کشورهای حوزه شنگن و کانادا از طریق کار و تخصص می‌باشد. متقاضی دریافت اقامت کاری باید بتواند یک پیشنهاد کاری در کشور مورد نظرش پیدا کند؛ کشورهای مختلف شرایط و قوانین مختلفی برای قبول مهاجرین از این روش دارند؛ بنابراین بهتر است قبل از تصمیم‌گیری حتماً تمامی جوانب مهاجرت و شرایط کاری کشورهای مختلف را بسنجید.

residency working ecuador - کار در اکوادور

کار در اکوادور

اگر به دنبال پیدا کردن شغل در کشور اکوادور هستید این نکته را در نظر داشته باشید که حرفه مورد نظر شما نباید در داخل اکوادور اشباع شده باشد، اگر حرفه شما به‌گونه‌ای است که در دسته مشاغل مورد نیاز این کشور قرار می‌گیرد، می‌توانید برای دریافت ویزای کار اقدام نمایید.

#کار_در_اکوادور #کاردراکوادور #ویزای_کار_اکوادور #ویزا_کار_اکوادور #مشاغل_اکوادور #فرصت_شغلی_اکوادور #اقتصاد_اکوادور #ویزای_کاری #ویزای_کار #اقامت_کاری_اکوادور #مهاجرت_کاری_اکوادور #تابعیت_اکوادور

residency working turkey - کار در ترکیه

کار در ترکیه

اقتصاد کشور ترکیه رتبه هجدهم را در بین کشورهای جهان به خود اختصاص داده است. نرخ رشد اقتصادی در سال‌های اخیر، نیروی کار جوان و بااستعداد و موقعیت استراتژیک این کشور بین اروپا و آسیا، ترکیه را به‌عنوان یک منبع جذاب برای رشد و سرمایه گذاری تبدیل کرده و به همین دلیل مهاجرت به ترکیه برای کار به‌طور روز افزونی در حال گسترش است.

#کار_در_ترکیه #مهاجرت_کاری #مهاجرت_کاری_ترکیه #اقامت_ترکیه #اقتصاد_ترکیه #کاریابی_ترکیه #درآمد_ترکیه #کارفرمای_ترکی #کارفرما_ترکیه #پاسپورت_ترکی

Work in Australia - کار در استرالیا

کار در استرالیا

استرالیا از نظر وضعیت اقتصادی از ثبات بالایی برخوردار است و نرخ اشتغال در آن در طی سال‌های اخیر تقریباً ثابت بوده است. نرخ بیکاری در این کشور بین ۵ تا ۶ درصد در نوسان است که رقم قابل قبولی در اقتصاد محسوب می‌شود. پس اگر به‌دنبال پیشرفت در آینده‌ی شغلی خود هستید و قصد مهاجرت به خارج از ایران را دارید، استرالیا می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Work in the Netherlands  - کار در هلند

کار در هلند

افرادی که به دنبال پیدا کردن کار در هلند و اخذ اقامت از این طریق هستند باید در خصوص مواردی مانند روش‌های اخذ ویزای کاری هلند، فرصت‌های شغلی موجود در این کشور و طریقه یافتن شغل مناسب در آن اطلاعات کسب نمایند که در این مطلب به بررسی آن‌ها پرداخته ایم.

Work in Canada 1 - کار در کانادا

کار در کانادا

از روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت کانادا، دریافت ویزای کار در کانادا می‌باشد. درواقع کشور کانادا هرساله لیستی از مشاغل که نیاز به نیروی متخصص دارند را منتشر می‌کند و افراد می‌توانند برای استخدام درخواست دهند.

work in germany 1 1 - کار در آلمان

کار در آلمان

آلمان کشوری است که با داشتن فضای اقتصادی ثابت و حاکمیت قانون به‌خوبی توسعه‌یافته و بازار خوبی برای شرکت‌های کوچک و بزرگ است. در این مطلب به بررسی هرآنچه متقاضیان کار در آلمان باید بدانند می‎پردازیم.


[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]