دسته‌بندی نشده

ویزای تحصیلی در اسپانیا

دانشگاه‌های اسپانیا

تحصیل در اسپانیا

برای تحصیل در اسپانیا ، باید برترین دانشگاه های اسپانیا را بشناسید و برای تحصیل در اسپانیا انتخاب کنید که با این انتخاب مطمئنا دوستان شما بسیار حسود خواهند شد! اسپانیا با امتداد به پیرنه در شرق، مدیترانه در جنوب، خلیج بیسکای در شمال و پرتغال در غرب، یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اروپا و همچنین یکی از پربازدیدترین کشورهای اروپایی است.

اسپانیا همواره در میان محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان قرار دارد (بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد در سال 2017 رتبه دوم را به خود اختصاص داده است) و از حجم سالانه گردشگران استقبال می‌کند که به طور قابل توجهی از جمعیت آن بیشتر است. همچنین به دلیل ترکیب برنده‌ای از دانشگاه‌های خوب، سبک زندگی جذاب و این واقعیت که زبان اسپانیایی یکی از رایج‌ترین زبان‌های جهان است، یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای دانشجویان بین‌المللی است.

اسپانیا کشور تضادها است، جایی که ثروت و شلوغی به اندازه جهان و اروپای غربی همراه با چاشنی ولخرجی و جذابیت اروپای جنوبی آمیخته شده است. جایی که فرهنگ رسا و پر زرق و برق به چرت‌های بعد از ظهر و شب‌های بی حال در بارها و کافه‌ها تبدیل می‌شود و جایی که هویت‌های منطقه‌ای متمایز اغلب بر هویت ملی یکپارچه ارجحیت دارند. البته، سبک زندگی به تنهایی برای جلب توجه بازیکنان کافی نیست – شما باید با دانشگاه‌های خوب آشنایی داشته باشید!

دانشگاه های اسپانیا

برای اقدام به تحصیل در اسپانیا و اخذ ویزای تحصیلی لازم است که دانشگاه های این کشور را بشناسید . در ادامه برخی از مهم ترین دانشگاه های اسپانیا را به شما معرفی میکنیم.

 دانشگاه پمپئو فابرا

UPF یک دانشگاه دولتی، بین‌المللی و تحقیقات فشرده است که تنها در بیست و پنج سال، جایگاهی را برای خود در بین بهترین دانشگاه‌های اروپا به دست آورده است.

EDvolution مدل آموزشی است که در حال حاضر توسط UPF برای انطباق با نیازهای متخصصان، شرکت ها و عوامل اجتماعی آینده طراحی شده است. هدف این مدل ارائه دیدگاهی جهانی از جهان به دانش‌آموزان است و رویکردی مستقل و فعالانه را با تأکید بر سواد فناوری و مهارت‌های ارتباطی عالی تشویق می‌کند.

ماموریت خدمات تحقیقاتی UPF ترویج تولید دانش در UPF از طریق ارتقاء، مشاوره و مدیریت مشارکت در برنامه‌های تحقیقاتی است.

 دانشگاه‌ پمپئو فابرا

جوایز جهانی رضایت دانشجویان به دانشجویان سراسر جهان برای تعیین بهترین دانشگاه‌های سال 2021 توانمند می‌شود.دانشگاه‌هایی با امتیاز بالاتر از 4.0 (از 5) در هر یک از 8 دسته جایزه، نشان برتری دریافت می‌کنند. تبریک می‌گویم!

تحصیل در اسپانیا

 دانشگاه خصوصی بارسلون

UAB از اولین سال‌های تاسیس خود تلاش کرد تا پایه‌های یک مدل دانشگاهی را بر اساس احترام به اصول اساسی استقلال، مشارکت و تعهد اجتماعی ایجاد کند.

تاریخچه دانشگاه بارسلون

تاریخچه UAB در 6 ژوئن 1968 آغاز می شود، زمانی که فرمان ایجاد دانشگاه Autònoma de Barcelona (UAB) به طور رسمی اعلام شد. یک ماه بعد، چهار دانشکده اول ایجاد شد: فلسفه و هنر، پزشکی، علوم و اقتصاد. فعالیت های آموزشی در UAB در اکتبر 1968 آغاز شد.

UAB بیش از 80 مدرک لیسانس در تمام زمینه‌های دانش ارائه می‌دهد. مدارک لیسانس ما به دلیل کیفیت و ویژگی بین‌المللی خود و همچنین به دلیل میزان تجربه عملی که دانشجویان کسب می‌کنند شناخته شده است.

مدارک کارشناسی ارشد UAB به شما آموزش بین رشته ای پیشرفته ارائه می دهد و به برنامه هایی تقسیم می‌شود که آموزش های عملی برای اشتغال و سایر متخصصان در شروع به تحقیق ارائه می دهند.

پژوهش در دانشگاه بارسلون

بخش های UAB واحدهایی هستند که مسئول سازماندهی و توسعه فعالیت‌های کارکنان آموزشی و پژوهشی هستند. هر بخش مربوط به یک حوزه دانش است و حتی به حوزه های خاص تری تقسیم می شود. UAB بیش از شصت بخش دارد که همه رشته های دانش را پوشش می دهد.

جوایز جهانی رضایت از دانشجویان 2021 – دانشگاه بارسلون

جوایز جهانی رضایت دانشجو به دانشجویان در سراسر جهان قدرت می‌دهد تا بهترین دانشگاه‌های سال 2021 را تعیین کنند. دانشگاه‌هایی با امتیاز بالاتر از 4.0 (از 5) در هر یک از 8 دسته جایزه، نشان برتری دریافت می‌کنند. تبریک می گویم!

ویزای دانشگاه های اسپانیا

 دانشگاه ناوارا

دانشگاه ناوارا بر اساس الهام مسیحی است که توسط سنت جوزماریا اسکریو د بالاگوئر ترویج شده است. رسالت آن جستجو و ارائه حقیقت است; کمک به آموزش آکادمیک، فرهنگی و شخصی دانش آموزان خود؛ ترویج تحقیقات دانشگاهی و فعالیت‌های مراقبت‌های بهداشتی؛ و کار ترویج فرهنگی و اجتماعی گسترده را با هدف مشخص خدمات انجام دهید.

تاریخچه دانشگاه ناوارا

دانشگاه ناوارا در سال 1952 توسط St. Josemaría Escrivá de Balaguer، بنیانگذار Opus Dei، تأسیس شد. از آن زمان به بعد، به نقاط عطف بسیاری در تاریخ خود دست یافته است، که با تعالی در آموزش و تحقیق و تعهد دائمی برای خدمت به مردم و جامعه به عنوان یک کل مشخص شده است.

تحصیلات در دانشگاه ناوارا

دانشگاه ناوارا طیف گسترده ای از مدارک رسمی کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می‌دهد که به طور کامل نیازهای دانشجویانی را که مایل به انجام فعالیت حرفه‌ای خود در عرصه بین‌المللی هستند برآورده می‌کند.

برنامه‌های مقطع کارشناسی

برنامه‌های کارشناسی ارشد

تدریس اسپانیایی (ILCE)

پژوهش در دانشگاه‌های اسپانیا

دانشگاه ناوارا در آرزوی تبدیل شدن به یک دانشگاه تحقیقاتی مرجع بین‌المللی و انجام تحقیقات بین رشته‌ای و بین‌المللی با درجه بالایی از مفاهیم اجتماعی است. هدف این است که بهبود در پژوهش بر کیفیت تدریس تأثیر مثبت داشته باشد.

همچنین بخوانید: اقامت تمکن مالی در اسپانیا

حرفه دانشگاه ناوارا

ما دانشجویان و فارغ‌التحصیلان را در مشاغل حرفه‌ای خود همراهی می‌کنیم و به انتقال بهترین استعدادها به جامعه کمک می‌کنیم.

ما با شرکت‌ها و انواع سازمان‌ها همکاری می‌کنیم تا نیازهای استخدامی آنها را برطرف کنیم، علاوه بر این همه امکاناتی را که دنیای دانشگاه ارائه می‌دهد به آن‌ها ارائه می‌کنیم. دانش آموزان، فارغ التحصیلان و شرکت‌ها،‌ استعدادها، دانش و چالش‌ها را به اشتراک می‌گذارند.

تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های اسپانیا

 دانشگاه خصوصی مادرید

دانشگاه خصوصی مادرید (به اسپانیایی: Universidad Autónoma de Madrid) معمولا با حروف اول اسپانیایی UAM یا “la Autónoma” شناخته می‌شود.

تاریخچه دانشگاه مادرید

UAM یک دانشگاه دولتی اسپانیایی است که در سال 1968 به همراه دانشگاه های خصوصی بارسلونا و بیلبائو (دانشگاه کنونی کشور باسک) طی یکی از جاه‌طلبانه‌ترین اصلاحات آموزشی اسپانیا که در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 انجام شد، تأسیس شد.

از سال 1971، پردیس اصلی دانشگاه در Cantoblanco، یک منطقه روستایی در حومه شمالی مادرید واقع شده است. علیرغم اینکه بخشی از شهرداری مادرید است، پردیس به شهرهای Alcobendas و Tres Cantos نزدیک‌تر است.

جوایز جهانی رضایت دانشجویان به دانشجویان سراسر جهان برای تعیین بهترین دانشگاه‌های سال 2021 توانمند می‌شود. دانشگاه‌هایی با امتیاز بالاتر از 4.0 (از 5) در هر یک از 8 دسته جایزه، نشان برتری دریافت می‌کنند. تبریک می گویم!.

اقامت برای دانشگاه های اسپانیا

 IQS دانشگاه رامون لول

IQS یک مرکز آموزش عالی است که توسط انجمن مسیح تاسیس شده است، با بیش از صد سال تجربه و سابقه و سابقه گسترده در زمینه‌های دانشگاهی که این موسسه را قادر می‌سازد یک روش تدریس کاملاً یکپارچه و اثبات شده را ارائه دهد.

تاریخچه دانشگاه رامون لول

بیانیه مأموریت دانشگاه توسط یک اعلامیه سازمانی تعریف و در 19 ژوئیه 1998 توسط شورای حکام تصویب شد. این بیانیه دارای دو هدف اصلی است:

خدمت به ایمان، که الهام مسیحی را با استقلال علمی ترکیب می‌کند.

ترویج عدالت که حس همبستگی و خدمت را ایجاد می‌کند. تشویق توسعه پایدار همه جانبه

دانشکده مهندسی IQS با هدف ارائه آموزش جامع و میان رشته‌ای به دانشجویان با تأکید ویژه بر علوم پایه و کار آزمایشگاهی کاربردی، با تمرکز کلی که مفاهیم اجتماعی و اقتصادی مهندسی، شیمی و بیوتکنولوژی را پوشش می‌دهد، ارائه می‌دهد.

دانشکده مدیریت IQS یکی از بهترین مراکز در مدیریت بازرگانی و مدیریت و بازاریابی است که با برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد متمایز است و آموزش جامعی را برای افرادی که برای ایجاد، رهبری و مدیریت سازمان‌های صنعتی و فناوری تحصیل می‌کنند ارائه می‌دهد.

 

تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

 دانشگاه والنسیا

مأموریت Universitat de València به وضوح دلیل وجودی مؤسسه را بر اساس چارچوب قانونی و مجسم مشخص می‌کند. فرآیند بازتاب استراتژیک که برای تعریف برنامه استراتژیک دانشگاه والنسیا 2008-2011 انجام شده است به تعریف مأموریت دانشگاه منجر شد. دانشگاه والنسیا یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا است.

تاریخچه دانشگاه والنسیا

دانشگاه در سال 1499 تاسیس شد. در سال 1501، پاپ الکساندر ششم لایحه تصویب را امضا کرد و یک سال بعد فردیناند دوم کاتولیک امتیاز اجباری سلطنتی را اعلام کرد.

تحصیلات در والنسیا

گسترده‌ترین پیشنهاد تحصیلی در تمامی زمینه‌های دانشی. این دانشگاه مدارک تحصیلی را در تمامی زمینه‌های دانشی (علوم پایه و تجربی، مهندسی، علوم بهداشتی، علوم انسانی، آموزشی، اجتماعی، اقتصادی و حقوقی) ارائه می‌دهد:

54 مدرک تحصیلی، 6 مدرک دوبل و 4 مدرک دوبل بین‌المللی

116 مدرک کارشناسی ارشد، دو مورد از آنها در Erasmus Mundus

64 برنامه دکتری، 24 مورد از آن‌ها با ذکر ممتاز

حرفه در دانشگاه والنسیا

Universitat de València قصد دارد در آینده به رسمیت شناخته شود:

یک موسسه آموزش عالی به دلیل ارائه پیشنهادات آکادمیک با کیفیت بالا، جامع و بین‌المللی که برای همه قابل دسترسی است و نیازهای آموزشی دائمی را در طول مراحل مختلف زندگی افراد پوشش می‌دهد، مشهور است.

توانایی ارائه راهنمایی جامع به دانشجویان خود، همانطور که در کیفیت بالای تجربه کارشناسی در دانشگاه والنسیا و در شرایطی که قابلیت اشتغال فارغ‌التحصیلان را بهبود می‌بخشد، تجسم یافته است.

دانشگاه‌های اسپانیا

با ۷ مورد از دانشگاه‌های اسپانیا که دارای رتبه بالایی در رتبه‌بندی دانشگاه‌ها در اسپانیا هستند آشنایی پیدا کردید.جهت دریافت ویزای اسپانیا و یا تحصیل در اسپانیا با مشاوران ما تماس گرفته و یادر بخش نظرات همین صفحه برای ما سوالات خود را کامنت کنید.

سوالات متداول

دانشگاه‌های اسپانیا چقدر خوب هستند؟

مادرید خانه برخی از بهترین دانشگاه‌های اسپانیا است، از جمله چهار دانشگاه که در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS حضور دارند: Universidad Autónoma de Madrid (159)، Universidad Complutense de Madrid (206)، Universidad Carlos III de Madrid (=253) و Politécnica de. مادرید (مشترک 470).

دوره‌های محبوب در اسپانیا کدام است؟

رشته حقوق در اسپانیا یکی از پرطرفدارترین رشته‌هایی که جوانان وارد آن می‌شوند رشته حقوق است.

سایر دوره‌های محبوب در اسپانیا هنر و علوم انسانی است که یکی دیگر از مدرک‌های محبوب برای افراد در اسپانیا است

بازاریابی و امور مالی، مدارک علوم، دوره‌های اسپانیایی، مدیریت مهمان‌نوازی

آیا دانشگاه‌های اسپانیا رایگان هستند؟

در اسپانیا، مانند اکثر مقاصد اصلی اروپایی، آموزش عمومی هم برای دانشجویان محلی و هم برای اتباع اتحادیه اروپا رایگان است، در حالی که دانشجویان بین‌المللی باید کمی بیشتر بپردازند.

آیا دانشگاه والنسیا خوبه؟

دانشگاه والنسیا در رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان توسط دانشگاه شانگهای جیائو تونگ رتبه 301 را به خود اختصاص داده است و بر اساس بررسی‌های دانشجویان در Studyportals، بهترین مکان برای اطلاع از اینکه دانشجویان چگونه به تحصیل و تجربه زندگی خود در دانشگاه‌ها رتبه‌بندی می‌کنند، دارای امتیاز کلی 4.1 ستاره است. در سراسر جهان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *