دانشگاه‌های اسپانیا

ویزای تحصیلی در اسپانیا

برای تحصیل در اسپانیا باید برترین دانشگاه‌های اسپانیا را انتخاب کنید و با این انتخاب مطمئنا دوستان شما بسیار حسود خواهند شد! اسپانیا با امتداد به پیرنه در شرق، مدیترانه در جنوب، خلیج بیسکای در شمال و پرتغال در غرب، یکی از بزرگ‌ترین کشورهای اروپا و همچنین یکی از پربازدیدترین کشورهای اروپایی است.

ادامه مطلب

ویزای تحصیلی هلند

ویزای و اقامت تحصیلی هلند

برای تحصیل دانشجویان بین المللی در موسسه آموزشی شما، موسسه آموزشی شما باید توسط IND به رسمیت شناخته شود. برای اینکه به عنوان حامی شناخته شوید، موسسه آموزشی شما باید یک شریک قابل اعتماد برای IND باشد. پس از اینکه سازمان شما به رسمیت شناخته شد، در ثبت عمومی برای حامیان شناخته شده ثبت می‌شود.

ادامه مطلب

مهاجرت ورزشی سوئد

مهاجرت و ویزای ورزشی سوئد

مهاجرت ورزشی سوئد نیازمند آشنایی با ورزش‌های مطرح و برتر کشور سوئد است. آشنایی با ورزش‌های مهم این کشور و مزایایی که کشور سوئد برای این ورزش‌ها و بازیکنانشان در نظر می‌گیرد کمک شایانی به مهاجرت ورزشی شما می‌کند.

ادامه مطلب

European residence with Turkish passport

شرایط اخذ اقامت اروپا با پاسپورت ترکیه

مهم‌ترین مزایای اخذ تابعیت و پاسپورت ترکیه، امکان سفر به 71 کشور جهان بدون نیاز به دریافت ویزا و تسهیل در روند اخذ اقامت اروپا با پاسپورت ترکیه می‌باشد.
#اقامت_ترکیه #تابعیت_ترکیه #پاسپورت_ترکیه #اقامت_در_اروپا #ویزای_کاری #ویزای_تحصیلی #خرید_ملک_در_ترکیه #وکیل_مهاجرت #ویزای_شنگن #اقامت_دائم #مهاجرت_به_اروپا

ادامه مطلب