ویزای کاری

ویزای کاری

Work Visa

2922 بازدید - منتشر شده در تاریخ: ۹۷/۱۱/۰۸ در ۹:۰۰ بعد از ظهر , آخرین بروزرسانی: ۰۰/۰۳/۲۹ در ۷:۲۳ قبل از ظهر

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

ویزای کاری یک نوع مجوز است که به فرد اجازه می‌دهد در کشورهایی که تابعیت آن‌ها را ندارد به زندگی و کار بپردازد. اخذ ویزای کاری یکی از روش‌های مطمئن برای مهاجرت به کشورهای حوزه شنگن و کانادا است که در این مطلب به شرایط اخذ آن در برخی از کشورها خواهیم پرداخت.

شرایط دریافت ویزای کاری

فرد متقاضی اخذ ویزای کاری برای اینکه بتواند این نوع ویزا را دریافت نماید از دو طریق می‌تواند اقدام کند:

در روش اول فرد باید بتواند در کشور مورد نظر خود یک پیشنهاد شغلی دریافت نماید. شرکت مورد نظر و کارفرمای خارجی باید آگهی استخدام موقعیت شغلی موردنظر را برای دو مرتبه و هر بار به مدت سه ماه در روزنامه‌های آن کشور درج نماید. در نهایت بتواند به سفارت و اداره کار کانادا و یا کشور اروپایی مورد نظر ثابت نماید که شخص مناسب برای آن موقعیت شغلی در خاک همان کشور و از میان افراد بومی پیدا نشده و کارفرم ناگزیر است که از افراد خارجی و مهاجر برای پر کردن گزینه شغلی مورد نظر استفاده نماید.

در روش دوم فرصت شش ماهه‌ای به فرد داده می‌شود تا جهت جستجوی شغل در کشور مقصد در آن اقامت داشته باشد. در این روش فرد ویزایی تحت عنوان جاب سیکر و غیرقابل تمدید دریافت می‌کند تا بتواند کار موردنظر خود را جستجو نماید و تمامی هزینه‌ها بر عهده متقاضی است. داشتن سلامتی جسمانی و روحی و همچنین تأییدیه عدم سوءپیشینه از شرایط مهم اخذ ویزای کاری می‌باشند که شخص باید مدارکی مبتنی بر آن‌ها به سفارت ارائه دهد.

اخذ ویزای کاری از طریق پیشنهاد شغلی

در مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری که یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی است، می‌توانید از طریق یک وکیل مهاجرتی در کانادا یا اروپا از طرف یک کارفرمای خارجی پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. درصورتی‌که توانستید شرایط کاری و اصول کارفرما را بپذیرید، می‌توانید توسط وکیل، با کارفرما قرارداد ببندید و پس از اخذ نمره مدرک زبان برای اخذ ویزای کاری اقدام نمایید.

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کاری

 • تکمیل فرم تقاضای ویزا
 • ارائه اصل و کپی شناسنامه و پاسپورت
 • ارائه دو قطعه عکس
 • ارائه پرینت گردش حساب متقاضی
 • ترجمه مدارک به زبان مورد نظر کشور مقصد
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • رزومه و سوابق کاری فرد
 • بیمه‌نامه
 • مشخصات محل اسکان فرد در کشور مقصد

work visa 1 - ویزای کاری

اخذ اقامت دائم از طریق ویزای کاری

با دریافت ویزای کاری فرد اجازه خواهد داشت به مدت سه سال در خاک کشور جدید اقامت داشته باشد ولی به شرطی که در طی این سه سال هر ساله ویزای خود را تمدید نماید. بعد از سه سال فرد می‎تواند برای دریافت تابعیت و پاسپورت آن کشور درخواست بدهد.

شرایط دریافت ویزای کاری آلمان

آلمان به دلیل مواجهه با کمبود نیروی کار متخصص در جذب افراد متخصص از سایر کشورها بسیار فعال است؛ یکی از شرایط دریافت ویزای اجازه کار در آلمان داشتن بلو کارت یا کارت آبی می‌باشد. آلمان در رشته‌هایی مانند برق، کامپیوتر، الکترونیک، صنایع، مکانیک، الکتروتکنیک، شیمی، فیزیک، آی تی، گروه پزشکان، داروسازان و پرستاران اقدام به جذب نیرو می‌نماید.

شرایط دریافت بلوکارت

– فارغ‌التحصیل بودن از دانشگاه معتبر و مورد تائید آلمان

– قرارداد کاری مرتبط با رشته تحصیلی با یکی از شرکت‌ها و کمپانی‌های آلمانی (قابل ذکر است که شما بدون پیشنهاد کاری نمی‌توانید اقدام جهت دریافت کارت آبی آلمان نمایید)

– حقوق دریافتی شما باید در قراردادتان منعقد شده باشد که حداقل سالی ۴۵۰۰۰ یورو می‌تواند باشد حال اگر شما فارغ‌التحصیل رشته‌های علوم پایه و ریاضیات، رشته آی تی و گروه مهندسین، اقشار پزشک (به‌جز دندان‌پزشکان) باشید کفایت می‌کند که حقوق شما سالی ۳۵۰۰۰ یورو باشد. توجه داشته باشید که رشته‌های ذکرشده جز مشاغل خاص و موردنیاز در کشور آلمان می‌باشد.

شرایط دریافت ویزای کاری استرالیا

کشور استرالیا نیز یکی از کشورهای فعال درزمینهٔ جذب نیروهای خارجی می‌باشد. برای اخذ ویزای کاری استرالیا فرد باید در سن ۱۸ تا ۴۵ سال قرار داشته باشد، مهارت‌های مورد نیاز استرالیا را داشته باشد و بتواند نمره قابل قبولی در آزمون ielts دریافت نماید. علاوه بر موارد گفته‌شده فرد باید حداقل یک سال سابقه کار مرتبط با رشته تخصصی خود داشته باشد. استرالیا طبق ۳ طرح زیر اقدام به صدور ویزای کاری برای افراد خارجی می‌نمایند.

صدور ویزا برای افراد متخصص مستقل

این طرح مربوط به افرادی است که به‌طور مستقل به استرالیا مهاجرت می‌کنند. با داشتن ویزای کار استرالیا فرد می‌تواند در داخل خاک این کشور زندگی کند و همچنین اعضای خانواده خود را نیز با خود همراه نماید.  افراد متقاضی می‌توانند درخواست خود را به دولت استرالیا ارسال کنند و از طرف اداره مهاجرت استرالیا دعوت‌نامه‌ای به آن‌ها ارسال می‌گردد؛ و از زمان صدور دعوت‌نامه، متقاضی ۶۰ روز فرصت دارد تا درخواست آنلاین خود را ثبت نماید و نحوه اقدام پس از دریافت دعوت‌نامه از اداره مهاجرت استرالیا در این نامه شرح داده شده است.

صدور ویزا برای متخصصین منتخب

این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که توسط یکی از استان‌های استرالیا برگزیده شده باشد. فرد با در دست داشتن این ویزا می‌تواند در هر نقطه از استرالیا به همراه خانواده خود کار و اقامت داشته باشد.

مزایای اخذ این ویزا برای متقاضیان اخذ اقامت دائم استرالیا شامل تحصیل زندگی و کار دائم در کشور استرالیا، بهره‌مندی از مزایای بیمه و حقوق شهروندی در کشور استرالیا و اقدام جهت پاسپورت استرالیایی می‌باشد.

work visa 2 - ویزای کاری

صدور ویزای کاری موقت

فرد برای دریافت این نوع ویزا باید یک اسپانسر داشته باشد و همچنین کارفرمای فرد در کشور جدید باید بتواند ثابت کند که در کشور خود نیروی مورد نیاز برای سمت شغلی مورد نظر را نیافته است و مجبور به استفاده از افراد خارجی می‌باشد.

شرایط دریافت ویزای کاری کانادا

سالانه حدود ۲۰۰ هزار نیروی متخصص با ویزای کاری موقت به این کشور سفر می‌کنند. به منظور دریافت ویزای کانادا شما باید ابتدا مشخص بنمایید که می‌خواهید در کدام‌یک از ایالت‌های این کشور اقامت داشته باشید به‌طور مثال اگر بخواهید در ایالت کبک اقامت داشته باشید باید به زبان فرانسوی مسلط باشید و مدارکتان را به زبان فرانسوی ترجمه کنید جهت ارسال درخواست.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که قبل از ارسال مدارک باید شرایط و صلاحیت خود را جهت اخذ این ویزا اثبات نمایید. از جمله شرایط اصلی مهاجرت کاری و دریافت ویزای کار کانادا، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن یک تخصص و مهارت
داشتن مدرک دانشگاهی یا مدرک فنی حرفه‌ای مرتبط با تخصص
داشتن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با تخصص
داشتن سابقه بیمه مرتبط با تخصص یا گواهی اشتغال به کار برای اثبات سابقه کاری مرتبط
داشتن مدرک زبان آیلتس (نمره دقیق آیلتس با توجه به نظر کارفرما تعیین می‌گردد.)

مقایسه ویزای کاری آلمان با دیگر ویزاهای کاری دنیا

ویزای کاری آلمان دارای شرایط سخت و پیچیده‌ای نظیر سختی‌های دریافت ویزای کاری کشورهای کانادا و استرالیا نیست؛ این بدین معنی است که دریافت ویزای کار این کشور نیازمند داشتن پارامترهای خاص نیست که دست یافتن به آن‌ها کاری زمان‌بر و سخت باشد.

به‌طور مثال کشورهای استرالیا و کانادا شرط داشتن مدرک زبان را برای متقاضیان در نظر گرفته‌اند و اگر متقاضی در سطح زبان و دارنده نمره آیلتس مشخصی نباشد، شانسی برای دریافت ویزای کاری کانادا و استرالیا نخواهد داشت.

البته این نکته قابل‌توجه است که افرادی که توانایی مکالمه به زبان انگلیسی و آلمانی دارند شانس بیشتری برای اخذ ویزای کاری دارند؛ زیرا از توانایی برقراری ارتباط با کارفرما و مشتریان برخوردار هستند.

با انواع دیگر ویزا آشنا شوید:

ویزای توریستی

ویزای تحصیلی

ویزای دانشجویی

ویزای پزشکی یا درمانی

ویزای دیدار از خانواده و بستگان

ویزای ورزشی

ویزای ترانزیت

ویزای شینگن

ویزای تجاری

ویزای سیاسی

ویزای مطبوعاتی

ویزای خانوادگی

ویزای ثبت شرکت

ویزای بازنشستگی

ویزای سرمایه گذاری

59 ديدگاه ها

 • برادرم در کشور کانادا زندگی میکنه می‌خواستم بدونم شرایط پرستار خانگی چیه؟ و من میتونم از این طریق اقدام کنم چون داداشم ی بچه ۲ ساله داره؟

  • حتماً باید در این زمینه سابقه و تحصیلات مرتبط داشته باشید.

 • سلام ما سال ۲۰۱۵ برای کبک اقدام کردیم و اون موقع همسرم ۲ سال سابقه کار داشت و نفر اصلی ایشون هستن اگر در حال حاضر دوباره نامه سابقه کار ارسال کنیم امتیازمون بیشتر میشه یا سابقه همون ۲ سال که موقع بازگشایی پرونده ارسال کردیم محاسبه میشه؟

  • امتیاز سابقه کاری شما بر اساس زمان آپدیت محاسبه خواهد شد.

 • بنده مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و لیسانس مهندسی نرم‌افزار دارم
  ۴ سال و نیم سابقه کار به‌عنوان مدیر انفورماتیک یک سازمان رودارم
  ازآنجاکه سابقه کار بنده با مدرک لیسانس من مرتبط است امتیاز داشتن فوق‌لیسانس رو در برنامه ورود سریع از دست خواهم داد یا اینکه این دو موضوع از یکدیگر جدا هستند؟

  • این دو موضوع از هم جداست و شما امتیاز کارشناسی ارشد را دریافت می‌کنید.

  • درود بشما بنده فقط بیست وهفت سال سابقه کار با تمام ماشین آلات سنگین وفوق سنگین وجرثقیل را در شرکت ملی نفت خطوط لوله نفتی را دارم توضیح اینکه مثال اگر کوهی ریزش کرده بنده یا لودر یا بلدوزر ویابیل مکانیکی را سوار برتریلی خودم میکنم به محل ریزش که رسیدم تریلی را پارک وبلدوزر را پیادش میکنم وراه را باز کرده وبلعکس

   • سلام. اگر قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری را دارید، می‌توانید رزومه کاری خود را به شماره واتس اپ یا تلگرام ۰۹۰۵۹۶۶۴۴۹۰ ارسال نمایید.
    جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

    • مطمئن هستم جای درست آمده ام ولی مشکلاتی که هرایرانی مهاجری دارد ارزش پولیست که نداریم بسختی بدست می آوریم وبراحتی هرچه کمتر ازدست میرود

     • از بابت پرداخت نگرانی نداشته باشید، می‌تونید طی سه قسط مبلغ را پرداخت کنید.

 • با سلام چه مدّت طول می‌کشد تا ویزای اقامت دائم برای مهاجرت به کانادا را دریافت کنم؟

  • بسته به انتخاب برنامه مهاجرتی متفاوت است مثلاً با داشتن حدود ۱ سال سابقه کار کانادایی در عرض حدود ۱ سال می‌توانید اقامت دائم کانادا دریافت نمایید. کلاً راجع به زمان دریافت اقامت دائم نمی‌توان صحبت کرد، چون سیستم مهاجرتی کانادا بسیار شلوغ و پیچیده با تعداد پرسنل کم نسبت به تقاضا می‌باشد.

 • آیا برای پذیرش ویزای کار کانادا در مشاغل خاص، محدودیت تعداد افراد وجود دارد؟

  • خیر محدودیتی برای استخدام از سوی دولت کانادا اعلام نمی‌گردد.

 • بنده ۳۳ سالمه و مدرک کارشناسی ناپیوسته برق از دانشگاه ازاد دارم و سابقه ۳ سال کار در ضمینه اسانسور دارم و چندین سال در ضمینه های دیگر میخواستم بدونم برای کدوم کشور شانس اقامت کاری دارم؟؟

  • شما شرایط مناسبی برای دریافت ویزای کار دارید. رزومه تان را برای ما ارسال نمائید تا بر اساس توانایی شما فرآیند جستجوی کار صورت بگیرد.

  • سلام من ۴۰ سالمه و مدرک کاردانی ناپیوسته نقشه کشی ساختمان(معماری)وکارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی معماری از دانشگاه آزاد دارم با ۱۴ سال سابقه نظارت شهری با مدرک کاردانی و ۱۱ سال سابقه نظارت روستایی با مدرک کارشناسی،ممنون میشم راهنمائیم کنین برای کدوم کشور اقدام و چجوری؟

   • شرایط شما مناسب و خوب است. رزومه تان را برای ما ارسال نمائید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. لطفا راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمائید.

   • با سلام و خسته نباشد من مدرک جوشکار برق گاز آرگون با نرم بین المللی کلیه مدارک فنی حرفه ترجمه انگلیسی کردم سابقه کار در پالایشگاه و پیترو شیمی نیروگاه پروژه های خطوط لوله را دارم سابقه کاریم ۵سال است میتونید راهنمای کنید به کدوم ایالات کانادا رزومه درست کنم با توجه به موقعیت شغلی که دارم سپاس گذارم

    • رزومه کاری خود را ارسال نمایید، جستجوی موقعیت شغلی در استان‌های کانادا بر اساس مهارتی که دارید، آغاز میگردد و نتیجه به شما اعلام میشود.
     جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 • سلام من ۳۳ سال دارم و ۱۳ سال سابقه کار در حراست نفت ، دارای مدرک لیسانس ایمنی از دانشگاه غیر انتفاعی به نظر شما میتوانم برای ایترالیا اقدام کنم

  • سلام؛ رزومه خود را ارسال نمایید. بررسی میشود و نتیجه ظرف ۲۰ روز به شما اعلام می شود.
   جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه، شماره های شرکت و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 • سلام.وقت بخیر.کارمند شرکت گاز هستم با لیسانس فنی و سابقه ۱۲ سال کار. امکان مهاجرت شغلی برای کدام یک از کشورها را پیشنهاد می کنید?
  سپاس

  • سلام؛ امکان مهاجرت به کانادا و کشورهای اروپایی برای شما وجود دارد. این مورد پی از بررسی رزومه و جستجوی موقعیت شغلی به طور دقیق به شما اعلام میگردد.
   رزومه خود را ارسال نمایید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و شماره های شرکت راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 • سلام من دیپلمه هستم ولی به صورت حرفه ای برنامه نویسی میکنم و سابقه ی نسبتن خوبی در زمنیه front و back دارم.
  میخواستم بدونم شرایط من برای گرفتن ویزا چجوریه؟
  میتونم بگیرم نمیتونم؟

  • در صورت داشتن مدرک دانشگاهی یا مدارک فنی و حرفه ای، سابقه کاری مرتبط، نمونه کار و سابقه بیمه مرتبط میتوانید از طریق تخصص خود اقدام نمایید.
   رزومه کاری خود را ارسال نمایید، براساس مهارتی که دارید، جستجوی موقعیت شغلی آغاز میشود و نتیجه ظرف مدت ۲۰ روز به شما اعلام میشود.
   جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه، شماره های شرکت و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

  • ایلان ماسک رییس شرکتهای اسپیس ایکس و تسلا بدون مدرک دانشگاهی استخدام میکنه. خصوصا افرادی مثل شما رو که برنامه نویسی بلدید. با آرزوی موفقیت

 • من مدرک لیسانس تاسیسات حرارتی و برودتی دارم و مدت ۴سال در منازل شخصی کار تاسیسات انجام دارم و تسلط به جوشکاری و برشکاری و برشکاری دارم و کار سرویس کولر آبی و بخاری هم بلدم و مدرک مربیگری بدنسازی هم دارم به نظر شما بدا کدوم کشور اقدام کنم برای ویزای کاری؟

  • رزومه کاری شامل مهارت‌هایی که بر آنها تسلط دارید را برای ما ارسال نمایید.
   بررسی میشود و فرآیند یافتن موقعیت شغلی آغاز میشود. نتیجه ظرف مدت ۲۰ روز اعلام میشود.
   جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه، شماره های شرکت و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 • سلام
  من خانمی۳۳ ساله با مدرک تحصیلی کاردانی بهداشتکار دهان و دندان و ۱۱ سال سابقه بیمه در رشته مربوطه دارم.همسرم ۳۵ ساله با مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی عمران با ۴ سال سابقه بیمه در رشته مرتبط هستند.
  شرایط مهاجرت ب کانادا و یا آلمان بر اساس ویزای کار برای ما دونفر میسر هست؟البته سه تا هم فرزند داریم

  • سلام. رزومه کاری خود و همسرتان را ارسال نمایید، هرکدام به صورت جداگانه بررسی می‌گردد و نتیجه اعلام می‌شود.
   جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 • سلام،وقت بخیر
  ۳۴ ساله دارم دستیار دندانپزشک تجربی (( ۹ سابقه دارم ))
  در حال اقدام برای گرفتن مدرک دستیار دندانپزشک جهاد دانشگاه شهید بهشتی هستم.
  مدرک زبان ندارم
  برای ۹ سال سابقه تاییدیه با سربرگ کلینیک و مهر دکتر و کلینیک گرفتم
  مدرک جهاد دانشگاهی مورد تایید می باشد؟
  میتونم اقامت کاری بگیرم؟
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • سلام. بله مدرک جهاد دانشگاهی موردتایید است. البتهبهتر است نسبت به اخذ مدرکی از سازمان فنی و حرفه ای نیز اقدام نمایید.
   رزومه کاری خود را برای ما ارسال نمایید تا در جهت جستجوی موقعیت شغلی به شماره واتس اپ یا تلگرام ۰۹۰۵۹۶۶۴۴۹۰ بررسی گردد. نتیجه نیز به شما اعلام میشود.
   داشتن مدرک زبان برای مهاجرت نیز الزامی است.
   جهت کسب اطلاعات تکمیلی، قالب رزومه و اطلاع از قیمت‌ها راهنمای کامل مهاجرت از ایران را مطالعه نمایید.

 • سلام.وقت بخیر
  بنده حدودا ۳۰ روز پیش رزومه ای برا شما ارسال کردم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم.میخواستم اگه امکانش هست بررسی کنید.ممنون

  • سلام. به دلیل حجم بالای رزومه‌ها و شرایط فعلی لطفا کمی صبور باشید.
   از چه شماره‌ای و از چه طریقی رزومه را برای ما ارسال کردید؟

 • سلام.
  ببخشید بنده در رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل شدم و حدودا دو سال در زمینه های مدیریت و کنترل پروژه و برنامه ریزی تولید کار کردم و مدارک دوره های اموزشی زیادی دارم در زمینه رشته خودم.
  زبان انگلیسی رو کامل و روان بلدم ولی مدرک زبان ندارم.با این شرایط چندتا سوال دارم اگه کوتاه جواب بدید ممنون میشم
  ۱-ایا واسه مهاجرت کاری باید مدرک زبان داشته باشم؟ودر چه سطحی؟
  ۲-بنظر شما با زبان انگلیسی در کدام کشورهای اروپایی بجز انگلیس میتونم مشغول بکار بشم؟وشما خودتون کدوم کشورها رو پیشنهاد میکنید؟
  ۳-با توجه به شرایط تحصیلی که خدمتتون عرض کردم ایا موقعیت شغلی مناسبی میتونم پیدا کنم که واقعا راضی کننده باشه؟
  ۴-ایا موسسه شما امنیت شغلی رو تضمین میکنه؟
  اگه قبل از ارسال رزومه یه راهنمایی مختصر کنید ممنون میشم.مرسی

  • سلام. قبل از هر مسئله ای باید بدانید لازمه مهاجرت کاری، داشتن مدرک زبان، مدارک دانشگاهی و یا مدارک فنی و حرفه‌ای مرتبط با رشته و حداقل سه سال سابقه کاری است.
   رزومه شما باید بررسی شود تا بر اسا آن و مهارت‌هایی که دارید، موقعیت شغلی در کشور مورد نظرتان پیدا گردد.
   نمره مدرک زبان، به نظر کارفرما بستگی دارد و معمولاً بین ۶ الی ۶.۵ است.
   در بیشتر کشورهای اروپایی و همینطور کانادا می‌توانید با تسلط بر زبان انگلیسی، مشغول به کار شوید. کشورهایی مانند اتریش، آلمان، نروژ، سوئد و…
   (در صورتی که زبان ایج کشور مقصد را بدانید، امکان یافتن شغل موردنظر و همینطور مزایای دریافتی از کارفرما بیشتر خواهد شد.)
   موقعیت شغلی و مزایای آن بر اساس رزومه ارسالی شما انجام می‌شود و باید بگوییم که بله!
   در خصوص آخرین مورد نیز می‌توان گفت که بله؛ چون وکیل ما در کشور موردنظر، با وکالت از طرف شما با کارفرمای خارجی قرارداد رسمی خواهد بست.

   • مدرک زبان باید ایلتس باشه یا تافل یا اینکه مدارک زبان آموزشگاه ها هم معتبر هست؟مثلا مدرک زبان ویژه مهاجرت
    و در مورد سابقه کار گفتید که باید سه سال سابقه داشته باشم.من در زمینه رشته خودم تقریبا سه سال کار کردم ولی بیمه نبودم ولی در عین حال مدارک اموزشی زیادی در این زمینه دارم بنظر شما مشکلی پیش نمیاد؟البته میتونم نامه از پیمانکاری که براش کار میکردم بگیرم.

    • مدرک زبان مد نظر کارفرماها برای کار، آیلتس است. و مدارک آموزشگاه ها اعتباری ندارند.
     برای اثبات سابقه بیمه، می‌بایست نامه از پیمانکار بگیرید.
     داشتن مدارک و گواهی نامه های آموزشی، شانس بیشتری به شما خواهد داد البته اهمیت مهارت و تخصص نیز قابل توجه است.

 • سلام خسته نباشید
  من ۲۹ سالمه و لیسانس شهرسازی از دانشگاه آزاد دارم و اینکه فوق لیسناس عمران رو هم امسال میگیرم.
  از سال ۹۴ تا الان سابقه کار مرتبط با شهرسازی دارم و میتونم زبان انگلیسی رو مدرک بگیرم
  میخواستم بدونم بین کانادا و استرالیا کدوم برای شرایط من بهتره و هزینه مهاجرت کاری هر کدوم از این دو کشور چقدر میشه حدودا ؟

  • شرایط مهاجرت به کشور کانادا نسبت به سایر کشورها ساده‌تر است.
   کشور استرالیا شرایط سخت تری را برای ایرانیان و پذیرش مهاجر در نظر دارد.
   هزینه مهاجرت کاری به کانادا ۸۵۰۰ دلار آمریکا است.

 • سلام وقتتون بخیر.
  ببخشید میخواستم بدونم تفاوت مهاجرت از طریق نیروی کار ماهر و انتراکسپری با جاب افر دقیقا چی هست و اینکه کدوم بهتر هست؟چون شنیدم جاب افر روش مهاجرتی نیست.
  دوم اینکه از طریق جاب افر چه مدت طول میکشه تا بتونیم اقامت دائم کشور کانادا رو بگیریم؟
  سوم اینکه ویزای کاری که از طریق جاب افر میگیریم چه مدت اعتبار داره و چگونه باید تمدید بشه؟
  وسوال چهارمم این هست که شما داخل سایتتون نوشته بودید از طریق جاب افر ویزای کار رو میگیرید.میخواستم بدونم چطوری شما این رو تضمین میکنید و چگونه ما به شما اعتماد کنیم؟البته جسارت نباشه چون الان موسسه های مهاجرتی داخل تهران خیلی زیاد هستن و هرکدوم یه حرفی میزنن و همشون هم میگن تضمین میکنیم ولی موقع عمل که میشه خدا میدونه چکار با طرف مقابل میکنن.
  باز هم عذر خواهی میکنم.
  اگه جواب بدید ممنون میشم تا بقیه هم استفاده کنن.

  • سلام. مهاجرت از طریق نیروی کار ماهر از برنامه های مهاجرت استانی است و در برخی از استان های کانادا اجرا میشود. تفاوت روشهای جاب آفر و اکسپرس انتری را میتوانید مطلب مربوطه مطالعه فرمایید.
   جاب آفر یکی از روش های مهاجرت کاری است و از طریق آن، میتوانید بعد از ۳ سال اقامت دائم بگیرید.
   ویزای کاری دریافت شده از طریق جاب آفر سه ساله بوده و هر ساله باید بررسی و تمدید گردد. تمدید این ویزا منوط به فعالیت شما در کشور مقصد، پرداخت مالیات و بیمه می‌باشد.
   روند کاری همان طور که اعلام شده، به اینصورت است که بر اساس ررزومه کاری شما و تخصصی که دارید، به صورت رایگان موقعیت شغلی در کشور مقصد و از کارفرمای معتبر خارجی پیدا مکنیم. سپس درصورت تائید موقعیت شغلی توسط شما، قرارداد با موسسه ما و کارفرمای خارجی بسته میشود و روند کار شروع میشود. جهت توضیحات بیشتر و گرفتن مشاوره دقیق و تخصصی نیز میتوان با شماره های موسسه تماس گرفته و یا به صورت حضوری تشریف آورید.
   ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۷ , ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۸ و ۰۲۱۸۸۶۷۰۰۹۹

 • هزینه جامع موسسه شما برای گرفتن ویزای کاری کانادا برای مهندس چقدر است؟ وشرایط پرداخت ان به چه صورت است ؟
  با تشکر از شما

  • سلام. هزینه‌ها را میتوانید از بخش قیمت ویزای کاری مشاهده نمایید. شرایط پرداخت هم به صورت اقساطی بوده و طی سه مرحله از شما دریافت میشود.

 • سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید این هزینه ای که واسه ویزای کاری کانادا اعلام کردیدکلی هست؟منظورم اینه که با هزینه ترجمه مدارک واثرانگشت و… هست یااینکه این جور هزینه ها باید یکبار دیگه پرداخت کنیم؟
  اگه توضیح بدید ممنون میشم

  • سلام وقت بخیر
   این هزینه شامل صفر تا صد هزینه‌های دریافت ویزا شامل هزینه ترجمه مدارک و تعیین وقت سفارت، انجام مراحل انگشت‌نگاری و… می‌باشد؛ (البته هزینه سفر به ترکیه برای ثبت انگشت نگاری بر عهده شماست)

 • با سلام
  میخواستم بدونم برای دریافت ویزای کاری(پیشنهادشغلی) برای یک مهندس عمران در کشور کانادا
  محدودیت سنی وجود داره؟
  واگر وجود داره تا چه سنی امکان پذیره؟

  • محدودیت سنی برای ویزای جاب آفر تا ۴۵ سال سن است. بین ۴۰ و ۴۵ سال هم برای افرادی است که توانایی و مهارت های زیادی دارند که قابل اثبات است مثل داشتن سابقه بیمه، مویثر است.

 • به چه صورت میتونم استعلام بگیرم که وکیل مهاجرت شما عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت به کانادا (ICCRC)هست یا خیر؟؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 • من لیسانس زبان و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی بین الملل دارم. با ۱۲ سال سابقه کار که تقریبا مرتبط هستش. همسرم هم لیسانس حسابداری هستن با ۹ سال سابقه کار مرتبط. میخواستم بدونم برای آلمان برای ویزای کار امتیاز لازم برای اقدام داریم؟ هر دو هم زیر ۴۰ سال سن داریم.

  • در روش اسکیل ورکر نیاز به امتیاز بندی شما است و جمع آوری امتیاز حداقلی بسیار سخت است. شما از روش جاب آفر با این تخصص و مهارت و سابقه کار میتوانید اقدام نمائید. حداکثر سن برای جاب آفر ۴۵ سال سن است که سریعتر اقدام نمائید. میتوانید شانس همسرتان را هم از طریق ما رایگان امتحان کنید. رزومه کاری خود را از طریق ناحیه کاربری بالا یا به واتس اپ شماره ۰۹۰۵۹۶۶۴۴۹۰ ارسال نمایید تا برای یافتن موقعیت شغلی به صورت رایگان اقدام کنیم. نتیجه جستجو ظرف مدت ۱۰ روز کاری به شما اعلام خواهد شد. برای رشته شما و هسمرتان نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل ۵.۵ می باشد. برای دریافت مدرک زبان حدودا ۷ ماه هم فرصت به شما داده می شود.

 • سلام من نقاش ساختمان هستم چهل و سه ساله دارای بیست و سه سال سابقه کار و مدرک فنی حرفه ای زبان انگلیسی هم دارم تکمیل میکنم می تونم به کانادا یا امریکا برای کار برم

  • سلام
   بله لطفا رزومه خود را ارسال بفرمایید تا برای پیدا کردن موقعیت شغلی شما اقدام کنیم .

 • کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل هستم و متاهل با دو فرزند ۶ و ۱۰ ساله و همسرم کارشناس ارشد و معلم و خودم هم دارای مهارتهای هنری و گرافیست با کامپیوتر و سابقه کارهای مدیریتی و ورزشی دارم .

  • برای مدیریت بازرگانی شغل وجود دارد و همراهی با خانواده هم مویثر است. باید رزومه ارسال کنید تا بررسی پرونده انجام شود.

 • سلام من ۳۳ سالمه و فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی از دانشگاهتربیت مدرس رو دارم.
  از سال ۹۴ تا الان مشغول کارم اما غیرمرتبط با مدرک تحصیلیم. درزمینههای اداری، مشاوره تحصیلی، خدمات اینترنتی
  چقدر شانس دریافت ویزای کاری مرتبط رو دارم.

  • شانس تون کمه ولی میتوانید رزومه ارسال کنید تا بررسی تخصصی بکنیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *